FB pixel TP pixel
'Allo 'Allo!

Haló haló

'Allo 'Allo!
Velká Británie | 1984 | Komediální seriály | Satira | 30 minut | 9 řad(a) | 82 epizod

Haló, haló, tady lelek, jak mě slyšíte? Přepínám! Toto heslo po více než deset let neomylně rozsvěcovalo televizní obrazovky po celé Británii, aby do domácnosti milionů Angličanů vpustily postavy a postavičky, zalidňující jeden z nejúspěšnějších britských komediálních seriálů všech dob. Jeho pilotní...

Haló, haló, tady lelek, jak mě slyšíte? Přepínám! Toto heslo po více než deset let neomylně rozsvěcovalo televizní obrazovky po celé Británii, aby do domácnosti milionů Angličanů vpustily postavy a postavičky, zalidňující jeden z nejúspěšnějších britských komediálních seriálů všech dob. Jeho pilotní díl byl natočen už v roce 1982 a celkový počet epizod se nebezpečně přiblížil stovce. Po více než deset let bavily Brity příhody malého francouzského kavárníka Reného Artoise, který neměl jinou touhu, než v klidu a míru obsluhovat hosty svého útulného podničku a sem tam se pomazlit s některou ze svých pohledných servírek (pochopitelně tak, aby se o tom nedozvěděla jeho žárlivá žena!), jemuž však - ó běda! - bylo souzeno stát se nedobrovolným hrdinou odboje.

Hrají: Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner, Kim Hartman, Guy Siner, Kirsten Cooke

IMDb  83 % Kinobox  83 %
Voyo
Komediální seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Haló haló online

Haló haló online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Haló haló recenze a hodnocení

V seriálu Haló haló hrají Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner, Kim Hartman, Guy Siner, Kirsten Cooke.

Seriál Haló haló není zatím nikde online.

Seriál Haló haló není zatím kde sledovat.