FB pixel TP pixel
Hamburger Hill

Hamburger Hill

Hamburger Hill
USA | 1987 | Akční filmy | 112 minut

Odehrává se v květnu roku 1969, během operace Apache Snow. Malá průzkumná jednotka ze 101. výsadkové divize amerického letectva začíná s dobýváním vietcongem obsazeného pahorku Ashu Valley. Jedenáctkrát podniknou Američané, většinou devatenáctiletí mládenci, útok, jedenáctkrát jsou krvavě odraženi. ...

Odehrává se v květnu roku 1969, během operace Apache Snow. Malá průzkumná jednotka ze 101. výsadkové divize amerického letectva začíná s dobýváním vietcongem obsazeného pahorku Ashu Valley. Jedenáctkrát podniknou Američané, většinou devatenáctiletí mládenci, útok, jedenáctkrát jsou krvavě odraženi. Horkokrevní yankeeové dají kopci výstižné pojmenování Hamburgerový kopec, protože z nich Vietnamci dělají při boji \mleté maso\. Když se zbytku jednotky po nadlidském úsilí a téměř dvou týdnech urputných bojů podaří prolomit obrannou linii Vietnamců, přichází rozkaz k ústupu. Strategický význam kóty totiž nebyl tak důležitý, jak se původně předpokládalo.

Hrají: Anthony Barrile, Michael Boatman, Don Cheadle, Michael Dolan, Dylan McDermott, Don James, Steven Weber

Režie: John Irvin

IMDb  67 % Kinobox  66 %

Hamburger Hill online

Sledovat Hamburger Hill online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hamburger Hill online, zda je ke stažení a zda má Hamburger Hill dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 2. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hamburger Hill recenze a hodnocení

Ve filmu Hamburger Hill hrají Anthony Barrile, Michael Boatman, Don Cheadle, Michael Dolan, Dylan McDermott, Don James, Steven Weber.

Film Hamburger Hill režíruje John Irvin.

Film Hamburger Hill má 112 minut.

Film Hamburger Hill můžete vidět na iTunes.

Film Hamburger Hill je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.