FB pixel TP pixel
Hamilton: I nationens intresse
Hamilton: I nationens intresse

Hamilton: V zájmu státu

Hamilton: I nationens intresse
Švédsko | 2012 | Hamilton | Akční filmy | Terorismus | 109 minut

Maskovaní vojáci se zmocní nákladu technologicky vysoce vyspělých raket a chtějí je propašovat do Uzbekistánu. Mezitím v Etiopii neznámí únosci zajali švédského vědce. Do akce je proto nasazen agent Hamilton, který má okolnosti únosu vyšetřit. Brzy ale zjistí, že se chystá mezinárodní zbrojní spiknu...

Maskovaní vojáci se zmocní nákladu technologicky vysoce vyspělých raket a chtějí je propašovat do Uzbekistánu. Mezitím v Etiopii neznámí únosci zajali švédského vědce. Do akce je proto nasazen agent Hamilton, který má okolnosti únosu vyšetřit. Brzy ale zjistí, že se chystá mezinárodní zbrojní spiknutí a že korupce míří až do nejvyšších pater státní správy. Odhalí i plány teroristického útoku, ke kterému má brzy dojít na švédské půdě. Film podle novely Jana Guilloua, švédského spisovatele a novináře, jenž se proslavil právě jako autor knižní série o smyšleném švédském špiónovi Carlu Hamiltonovi přezdívaném „Coq Rouge“ (Červený kohout), a také jako autor Křižácké trilogie.

IMDb  63 %

Hamilton: V zájmu státu online

Sledovat Hamilton: V zájmu státu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hamilton: V zájmu státu online, zda je ke stažení a zda má Hamilton: V zájmu státu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Hamilton: V zájmu státu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hamilton: V zájmu státu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hamilton: V zájmu státu postavy.

Hamilton: V zájmu státu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Hamilton: V zájmu státu?

Ve filmu Hamilton: V zájmu státu hrají Mikael Persbrandt, Pernilla August, Gustaf Hammarsten, Ray Fearon, David Dencik, Lennart Hjulström, Leo Gregory.

Film Hamilton: V zájmu státu režíruje Kathrine Windfeld.

Film Hamilton: V zájmu státu má 109 minut.

Film Hamilton: V zájmu státu můžete vidět na Edison.

Film Hamilton: V zájmu státu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.