FB pixel TP pixel
Hamlet Goes Business
Hamlet Goes Business

Hamlet podniká

Hamlet Goes Business
Finsko | 1987 | Drama | 86 minut

Hamlet dnešních dní je čerstvým dědicem významného podílu v podniku, jenž nyní řídí jeho strýc Klaus. Píše podprůměrné básně, hlídá si svou váhu a jen pomalu se začíná dostávat z oblouznění, jež pro něj život do okamžiku otcovy smrti představoval. Navíc, jak je asi všem, kteří jsou se Shakespearovou...

Hamlet dnešních dní je čerstvým dědicem významného podílu v podniku, jenž nyní řídí jeho strýc Klaus. Píše podprůměrné básně, hlídá si svou váhu a jen pomalu se začíná dostávat z oblouznění, jež pro něj život do okamžiku otcovy smrti představoval. Navíc, jak je asi všem, kteří jsou se Shakespearovou tvorbou aspoň trochu obeznámeni, je tady jedno velké temné tajemství, které vrhá stín na rodinnou historii. Jeho odhalení podmiňuje Hamletovo prozření, či přímo dospění k pocitu odpovědnosti a soudnosti.

IMDb  71 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Hamlet podniká online

Hamlet podniká online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hamlet podniká obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hamlet podniká, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hamlet podniká postavy.

Hamlet podniká recenze a hodnocení

Ve filmu Hamlet podniká hrají Pirkka-Pekka Petelius, Esko Salminen, Kati Outinen, Elina Salo, Esko Nikkari, Kari Väänänen, Puntti Valtonen.

Film Hamlet podniká režíruje Aki Kaurismäki.

Film Hamlet podniká má 86 minut.

Film Hamlet podniká není zatím nikde online.

Film Hamlet podniká není zatím kde sledovat.