FB pixel TP pixel
Hellboy Animated: Sword of Storms
Hellboy Animated: Sword of Storms

Hellboy: Sword of Storms

Hellboy Animated: Sword of Storms
USA | 2006 | Hellboy Animated | Animované filmy | 73 minut

Příběh se točí kolem japonské legendy o samurajovi, který se postavil bratrům – démonům hromu a blesku, aby ochránil život své milované. Démony porazil a jejich moc se přenesla do “meče bouřek”. V soudobém Japonsku je profesor Sakai po otevření starodávného svitku posednut démony, kteří chtějí získa...

Příběh se točí kolem japonské legendy o samurajovi, který se postavil bratrům – démonům hromu a blesku, aby ochránil život své milované. Démony porazil a jejich moc se přenesla do “meče bouřek”. V soudobém Japonsku je profesor Sakai po otevření starodávného svitku posednut démony, kteří chtějí získat mocný meč a nabýt zpět hmotné podoby. Jenže dotyčný artefakt se řízením osudu dostane do rukou Hellboyovi, kterému nezbývá, než se vydat na strastiplnou cestu tajemnou, nebezpečnou krajinou plnou duchů, démonů a monster, aby zachránil náš svět před blížící se hrozbou… První animovaný snímek o démonovi s uřezanými rohy a kamennou pravačkou producentsky podpořil režisér Guillermo del Toro a k tvorbě přizval i původní herce, s kterými natočil film HELLBOY. Na příběhu se také podílel Mike Mignola, autor komiksové předlohy.

Hrají: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Peri Gilpin, Gwendoline Yeo

Režie: Phil Weinstein, Tad Stones

IMDb  64 % Kinobox  66 %

Hellboy: Sword of Storms online

Sledovat Hellboy: Sword of Storms online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hellboy: Sword of Storms online, zda je ke stažení a zda má Hellboy: Sword of Storms dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hellboy: Sword of Storms recenze a hodnocení

Ve filmu Hellboy: Sword of Storms hrají Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Peri Gilpin, Gwendoline Yeo.

Film Hellboy: Sword of Storms režíruje Phil Weinstein, Tad Stones.

Film Hellboy: Sword of Storms má 73 minut.

Film Hellboy: Sword of Storms můžete vidět na iTunes.

Film Hellboy: Sword of Storms je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.