FB pixel TP pixel
Helmut Newton: The Bad and the Beautiful
Helmut Newton: The Bad and the Beautiful

Helmut Newton: Nestoudná krása

Helmut Newton: The Bad and the Beautiful
USA | 2020 | Dokumenty | Umění | 90 minut

Jeho snímky žen jsou otevřeně erotické a vyzývavé, přitom elegantní a hravé. Letos by berlínský rodák a světoběžník oslavil stovku; jeho život ukončila v roce 2004 autonehoda. Narozen v roce 1920 v židovské rodině, zažil Newton řadu historických kotrmelců 20. století, které se promítly do jeho díla....

Jeho snímky žen jsou otevřeně erotické a vyzývavé, přitom elegantní a hravé. Letos by berlínský rodák a světoběžník oslavil stovku; jeho život ukončila v roce 2004 autonehoda. Narozen v roce 1920 v židovské rodině, zažil Newton řadu historických kotrmelců 20. století, které se promítly do jeho díla. V intimním dokumentu Gero von Boehma vystupují osobnosti jako Charlotte Rampling, Isabella Rossellini, Hanna Schygulla, Grace Jones, Marianne Faithfull, Claudia Schiffer, Anna Wintour a skládají sugestivní mozaiku života a díla svérázného muže, který se nikdy necítil být umělcem.

IMDb  76 % CSFD  74 %

Helmut Newton: Nestoudná krása online

Sledovat Helmut Newton: Nestoudná krása online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Helmut Newton: Nestoudná krása online, zda je ke stažení a zda má Helmut Newton: Nestoudná krása dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 30. 10. 2020
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 85 Kč Nákup (HD) za 150 Kč

Helmut Newton: Nestoudná krása obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Helmut Newton: Nestoudná krása, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Helmut Newton: Nestoudná krása postavy.

Helmut Newton: Nestoudná krása zajímavosti

Tržby v českých kinech
76 226 Kč
Návštěvnost v českých kinech
536 diváků

Helmut Newton: Nestoudná krása recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
23.09.2020

Fotografové jsou nudní a filmy o nich jakbysmet, prohlašuje v archivním záběru titulní hrdina snímku Helmut Newton: Nestoudná krása. Sám však představuje z vlastního tvrzení výjimku....   Celá recenze

 65 %

Tvůj názor na Helmut Newton: Nestoudná krása?

Ve filmu Helmut Newton: Nestoudná krása hrají Isabella Rossellini, Charlotte Rampling, Grace Jones, Anna Wintour, Marianne Faithfull, Claudia Schiffer, Catherine Deneuve.

Film Helmut Newton: Nestoudná krása režíruje Gero von Boehm.

Film Helmut Newton: Nestoudná krása má 90 minut.

Film Helmut Newton: Nestoudná krása vidělo v českých kinech 536 diváků.

Film Helmut Newton: Nestoudná krása můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Helmut Newton: Nestoudná krása je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.