FB pixel TP pixel
Highlander: Endgame
Highlander: Endgame

Highlander: Zúčtování

Highlander: Endgame
USA | 2000 | Highlander | Fantasy filmy | Čarodějové | 87 minut

Před 400 lety skotský vůdce Connor MacLeod zjistil, že patří mezi Nesmrterlné, zvláštní sektu bojovníků obdařených štěstím i prokletím věčného života. Nesmrtelného dokáže zabít zase jen Nesmrtelný - tak, že mu dobře mířenou ranou meče z ušlechtilé oceli oddělí hlavu od těla - a síla poraženého přejd...

Před 400 lety skotský vůdce Connor MacLeod zjistil, že patří mezi Nesmrterlné, zvláštní sektu bojovníků obdařených štěstím i prokletím věčného života. Nesmrtelného dokáže zabít zase jen Nesmrtelný - tak, že mu dobře mířenou ranou meče z ušlechtilé oceli oddělí hlavu od těla - a síla poraženého přejde do těla vítěze. Až poslední z Nesmrtelných zasadí svému soupeři smrtící úder, stane se neporazitelným vládcem celého světa. Po staletí proto zuří mezi Nesmrtelnými tajný boj. Po staletí padají hlavy a tříbí se šermířské umění těch, kteří přežili. Po dlouhé cestě stovkách vítězných bitev čeká nyní na McLeoda a jeho bratra Duncana poslední boj...

IMDb  46 % CSFD  23 %

Highlander: Zúčtování online

Sledovat Highlander: Zúčtování online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Highlander: Zúčtování online, zda je ke stažení a zda má Highlander: Zúčtování dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 10. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Highlander: Zúčtování obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Highlander: Zúčtování, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Highlander: Zúčtování postavy.

Highlander: Zúčtování recenze a hodnocení

Tvůj názor na Highlander: Zúčtování?

Ve filmu Highlander: Zúčtování hrají Christopher Lambert, Bruce Payne, Adrian Paul, Donnie Yen, Lisa Barbuscia, Beatie Edney.

Film Highlander: Zúčtování režíruje Douglas Aarniokoski.

Film Highlander: Zúčtování má 87 minut.

Film Highlander: Zúčtování můžete vidět na iTunes.

Film Highlander: Zúčtování je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.