FB pixel TP pixel
Extreme Ops
Extreme Ops

Hladina adrenalinu

Extreme Ops
USA | 2002 | Akční filmy | Horolezci | 93 minut

V rakouských Alpách poblíž hranic s bývalou Jugoslávií natáčí malý filmový štáb televizní reklamu. Hlavní roli v ní mají šílené kousky tří vášnivých snowboardistů a odvážných vyznavačů extrémních sportů, pro které jsou strmé svahy a nebezpečné laviny jen neodolatelnou výzvou k dalšímu měření sil. Sk...

V rakouských Alpách poblíž hranic s bývalou Jugoslávií natáčí malý filmový štáb televizní reklamu. Hlavní roli v ní mají šílené kousky tří vášnivých snowboardistů a odvážných vyznavačů extrémních sportů, pro které jsou strmé svahy a nebezpečné laviny jen neodolatelnou výzvou k dalšímu měření sil. Skutečný souboj na život a na smrt začíná teprve ve chvíli, kdy hrdinové v horské pustině náhodou natočí tvář hledaného zločince. Banda jeho dokonale vycvičených zabijáků má jasný úkol - zlikvidovat záznam i nežádoucí svědky. Začíná vzrušující honička, ve které musejí protagonisté akčního dobrodružství prokázat své schopnosti ve vysokohorském terénu - na lyžích, na snowboardech, na padácích i raftech. Jako nevšední "sportovní" náčiní v klání, jehož hlavní cenou je vyhrát vlastní život, využijí také vrtulníky nebo motorky.

Hrají: Devon Sawa, Bridgette Wilson, Rufus Sewell, Rupert Graves, Heino Ferch, Joe Absolom, Jana Pallaske

Režie: Christian Duguay

IMDb  45 % Kinobox  48 %

Hladina adrenalinu online

Sledovat Hladina adrenalinu online můžeš na Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hladina adrenalinu online, zda je ke stažení a zda má Hladina adrenalinu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 8. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč
Kinobox
Kinobox
český dabing | od 2. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hladina adrenalinu zajímavosti

Tržby v českých kinech
10 034 482 Kč
Návštěvnost v českých kinech
107 593 diváků

Hladina adrenalinu recenze a hodnocení

Ve filmu Hladina adrenalinu hrají Devon Sawa, Bridgette Wilson, Rufus Sewell, Rupert Graves, Heino Ferch, Joe Absolom, Jana Pallaske.

Film Hladina adrenalinu režíruje Christian Duguay.

Film Hladina adrenalinu má 93 minut.

Film Hladina adrenalinu vidělo v českých kinech 107 593 diváků.

Film Hladina adrenalinu můžete vidět na Kinobox, Voyo.

Film Hladina adrenalinu je online na Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.