FB pixel TP pixel
Hlava-ruce-srdce

Hlava-ruce-srdce

Hlava-ruce-srdce
Česko | 2010 | Drama | První světová válka | 110 minut

Rok 1914. Plukovník von Haukwitz (Jiří Schmitzer) zahyne za záhadných okolností při okultní seanci. Jeho snoubenka, herečka Klára Knabelová (Viktorie Čermáková), při vyšetřování zjistí, že tělu byly po smrti odňaty hlava, ruce a srdce. Při hledání odpovědí na tuto záhadu naráží na nejbližší plukovní...

Rok 1914. Plukovník von Haukwitz (Jiří Schmitzer) zahyne za záhadných okolností při okultní seanci. Jeho snoubenka, herečka Klára Knabelová (Viktorie Čermáková), při vyšetřování zjistí, že tělu byly po smrti odňaty hlava, ruce a srdce. Při hledání odpovědí na tuto záhadu naráží na nejbližší plukovníkovu osobu - poručíka Heinricha Rotha (Roman Zach) a osud je spojí dohromady. Vojenský vyšetřovatel Karel Vrana (Martin Finger) se snaží Kláru přimět ke spolupráci právě proti Rothovi a okultním kruhům v armádních řadách. Klára odmítne, ale vyjádří Vranovi podporu jeho cíli najít odcizené části plukovníkova těla. Mezitím je poručík Roth povolán na bojiště 1. světové války a Vrana zároveň vyráží po Evropě hledat ostatky von Haukwitze využívané okultními skupinami. Klára se přesunuje na svůj rodný statek na Moravu, kde obdrží jinou část těla - ruku zraněného poručíka Rotha.

IMDb  55 %

Hlava-ruce-srdce online

Sledovat Hlava-ruce-srdce online můžeš na KoukeYTe, Prima Videopůjčovna, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hlava-ruce-srdce online, zda je ke stažení a zda má Hlava-ruce-srdce dabing nebo titulky.

KoukeYTe
KoukeYTe
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 2. 2021
Zdarma
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna
Starmax
Starmax
od 12. 9. 2022
Cena nezjištěna

Hlava-ruce-srdce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hlava-ruce-srdce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hlava-ruce-srdce postavy.

Hlava-ruce-srdce zajímavosti

Tržby v českých kinech
62 455 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 196 diváků

Hlava-ruce-srdce recenze a hodnocení