FB pixel TP pixel
Hlava-ruce-srdce

Hlava-ruce-srdce

Hlava-ruce-srdce
Česko | 2010 | Drama | První světová válka | 110 minut

Rok 1914. Plukovník von Haukwitz (Jiří Schmitzer) zahyne za záhadných okolností při okultní seanci. Jeho snoubenka, herečka Klára Knabelová (Viktorie Čermáková), při vyšetřování zjistí, že tělu byly po smrti odňaty hlava, ruce a srdce. Při hledání odpovědí na tuto záhadu naráží na nejbližší plukovní...

Rok 1914. Plukovník von Haukwitz (Jiří Schmitzer) zahyne za záhadných okolností při okultní seanci. Jeho snoubenka, herečka Klára Knabelová (Viktorie Čermáková), při vyšetřování zjistí, že tělu byly po smrti odňaty hlava, ruce a srdce. Při hledání odpovědí na tuto záhadu naráží na nejbližší plukovníkovu osobu - poručíka Heinricha Rotha (Roman Zach) a osud je spojí dohromady. Vojenský vyšetřovatel Karel Vrana (Martin Finger) se snaží Kláru přimět ke spolupráci právě proti Rothovi a okultním kruhům v armádních řadách. Klára odmítne, ale vyjádří Vranovi podporu jeho cíli najít odcizené části plukovníkova těla. Mezitím je poručík Roth povolán na bojiště 1. světové války a Vrana zároveň vyráží po Evropě hledat ostatky von Haukwitze využívané okultními skupinami. Klára se přesunuje na svůj rodný statek na Moravu, kde obdrží jinou část těla - ruku zraněného poručíka Rotha.

Hrají: Viktorie Čermáková, Roman Zach, Ivana Uhlířová, Martin Finger

Režie: David Jařab

IMDb  55 % Kinobox  49 %

Hlava-ruce-srdce online

Sledovat Hlava-ruce-srdce online můžeš na České kino, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hlava-ruce-srdce online, zda je ke stažení a zda má Hlava-ruce-srdce dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
od 8. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hlava-ruce-srdce zajímavosti

Tržby v českých kinech
62 455 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 196 diváků

Hlava-ruce-srdce recenze a hodnocení

Ve filmu Hlava-ruce-srdce hrají Viktorie Čermáková, Roman Zach, Ivana Uhlířová, Martin Finger.

Film Hlava-ruce-srdce režíruje David Jařab.

Film Hlava-ruce-srdce má 110 minut.

Film Hlava-ruce-srdce vidělo v českých kinech 1 196 diváků.

Film Hlava-ruce-srdce můžete vidět na České kino, Kinobox.

Film Hlava-ruce-srdce je online na České kino, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.