FB pixel TP pixel
Cairo Station
Cairo Station

Hlavní nádraží

Cairo Station
Egypt | 1958 | Drama | Psychologické | 77 minut

Šahínovo vrcholné dílo, dost možná i nejvlivnější a zároveň vůbec nejznámější arabský film. Psychologické drama o chromém muži, který se upne na sexuálně nevázanou prodavačku limonád na káhirském hlavním nádraží. Film, jenž soutěžil o hlavní cenu na Berlinale, je jedním ze dvou Šahínových snímků, ve...

Šahínovo vrcholné dílo, dost možná i nejvlivnější a zároveň vůbec nejznámější arabský film. Psychologické drama o chromém muži, který se upne na sexuálně nevázanou prodavačku limonád na káhirském hlavním nádraží. Film, jenž soutěžil o hlavní cenu na Berlinale, je jedním ze dvou Šahínových snímků, ve kterých sám vystupuje v hlavní roli. Snímek otevírá téma dělnického hnutí v Egyptě po pádu monarchie a čím dál nepodstatnější role jednotlivce v socialistické mašinerii. Dílo s velkou psychologickou hloubkou, které komerčně zcela propadlo, výrazně předběhlo svou dobu. Přirozené dialogy, reálné prostředí a zaměření na přehlíženou společenskou třídu vedly řadu kritiků ke srovnání filmu s italským neorealismem.

IMDb  75 % CSFD  73 %

Hlavní nádraží online

Sledovat Hlavní nádraží online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hlavní nádraží online, zda je ke stažení a zda má Hlavní nádraží dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 6. 2020
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hlavní nádraží obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hlavní nádraží, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hlavní nádraží postavy.

Hlavní nádraží novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Hlavní nádraží, které najdeš na našem webu.

30 nejlepších filmů, které se v červnu objevily na Netflixu
30 nejlepších filmů, které se v červnu objevily na Netflixu
01.07.2020 15:00:00 | Tipy na film

Netflix do své nabídky za poslední čtyři týdny zařadil více než 120 filmů, což je číslo, které pravděpodobně nemáte šanci nakoukat. Navíc nabízí kromě kvalitních snímků i mnoho plevelu. Od toho jsme tu ale my, abychom oddělili zrna od plev a nabídli vám to nejzajímavější, co Netflix nově nabízí.

Hlavní nádraží recenze a hodnocení

Ve filmu Hlavní nádraží hrají Farid Shawqi, Hend Rostom, Youssef Chahine, Hassan el Baroudi, Abdel Aziz Khalil, Said Khalil, Abdel Ghani Nagdi.

Film Hlavní nádraží režíruje Youssef Chahine.

Film Hlavní nádraží má 77 minut.

Film Hlavní nádraží můžete vidět na Netflix.

Film Hlavní nádraží je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.