FB pixel TP pixel
Standing Tall
Standing Tall

Hlavu vzhůru

Standing Tall
Francie | 2015 | Drama | Společnost | 119 minut

Malony (Rob Paradot) se pohybuje na hraně od svých šesti let. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence (Catherine Deneuve) i sociálního pracovníka Yanna (Benoît Magimel), kteří usilovně hledají cestu, jak mladého...

Malony (Rob Paradot) se pohybuje na hraně od svých šesti let. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence (Catherine Deneuve) i sociálního pracovníka Yanna (Benoît Magimel), kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest.

IMDb  70 %

Hlavu vzhůru online

Sledovat Hlavu vzhůru online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hlavu vzhůru online, zda je ke stažení a zda má Hlavu vzhůru dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 14. 11. 2020
Předplatné za 155 Kč

Hlavu vzhůru obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hlavu vzhůru, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hlavu vzhůru postavy.

Hlavu vzhůru recenze a hodnocení

Ve filmu Hlavu vzhůru hrají Rod Paradot, Catherine Deneuve, Sara Forestier, Benoît Magimel, Diane Rouxel, Elizabeth Mazev, Anne Suarez.

Film Hlavu vzhůru režíruje Emmanuelle Bercot.

Film Hlavu vzhůru má 119 minut.

Film Hlavu vzhůru můžete vidět na Edison.

Film Hlavu vzhůru je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.