FB pixel TP pixel
Hledá se prezident

Hledá se prezident

Hledá se prezident
Česko | 2013 | Dokumenty | Politika

Jeden z historických okamžiků novodobých českých dějin - první přímou volbu hlavy státu v České republice - zachytil režisér Tomáš Kudrna v novém dokumentárním filmu Hledá se prezident v produkci společnosti Negativ a v kinech se objeví dva týdny po inauguraci nového prezidenta. Na pozadí dramatick...

Jeden z historických okamžiků novodobých českých dějin - první přímou volbu hlavy státu v České republice - zachytil režisér Tomáš Kudrna v novém dokumentárním filmu Hledá se prezident v produkci společnosti Negativ a v kinech se objeví dva týdny po inauguraci nového prezidenta. Na pozadí dramatických událostí doprovázejících první prezidentské volby se tvůrcům podařilo zachytit obraz jednotlivých kandidátů tak, jak je nebylo možné poznat prostřednictvím zpravodajských médií. Film přináší řadu pohnutých i humorných momentů z volebního zákulisí a přibližuje divákům soukromou tvář kandidátů i lidí v jejich blízkém okolí. Filmový štáb s většinou uchazečů o prezidentský úřad natáčel už od července minulého roku, zaznamenal dramatické okamžiky při shromažďování podpisů, zákulisí volebních kampaní devíti kandidátů v prvním kole i finále prezidentské volby v kole druhém . Ústřední osou filmu je cesta hlavních kandidátů od začátku jejich volební kampaně až k rozhodujícímu okamžiku volby.

IMDb  66 % CSFD  68 %

Hledá se prezident online

Sledovat Hledá se prezident online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hledá se prezident online, zda je ke stažení a zda má Hledá se prezident dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 17. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 6. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hledá se prezident obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hledá se prezident, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hledá se prezident postavy.

Hledá se prezident zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 816 622 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 114 diváků

Hledá se prezident recenze a hodnocení

Ve filmu Hledá se prezident hrají .

Film Hledá se prezident režíruje Tomáš Kudrna.

Film Hledá se prezident vidělo v českých kinech 16 114 diváků.

Film Hledá se prezident můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Vodafone TV.

Film Hledá se prezident je online na DaFilms, KVIFF TV, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.