FB pixel TP pixel
Hledá se prezident

Hledá se prezident

Hledá se prezident
Česko | 2013 | Dokumenty | Politika

Jeden z historických okamžiků novodobých českých dějin - první přímou volbu hlavy státu v České republice - zachytil režisér Tomáš Kudrna v novém dokumentárním filmu Hledá se prezident v produkci společnosti Negativ a v kinech se objeví dva týdny po inauguraci nového prezidenta. Na pozadí dramatick...

Jeden z historických okamžiků novodobých českých dějin - první přímou volbu hlavy státu v České republice - zachytil režisér Tomáš Kudrna v novém dokumentárním filmu Hledá se prezident v produkci společnosti Negativ a v kinech se objeví dva týdny po inauguraci nového prezidenta. Na pozadí dramatických událostí doprovázejících první prezidentské volby se tvůrcům podařilo zachytit obraz jednotlivých kandidátů tak, jak je nebylo možné poznat prostřednictvím zpravodajských médií. Film přináší řadu pohnutých i humorných momentů z volebního zákulisí a přibližuje divákům soukromou tvář kandidátů i lidí v jejich blízkém okolí. Filmový štáb s většinou uchazečů o prezidentský úřad natáčel už od července minulého roku, zaznamenal dramatické okamžiky při shromažďování podpisů, zákulisí volebních kampaní devíti kandidátů v prvním kole i finále prezidentské volby v kole druhém . Ústřední osou filmu je cesta hlavních kandidátů od začátku jejich volební kampaně až k rozhodujícímu okamžiku volby.

Režie: Tomáš Kudrna

IMDb  66 % Kinobox  61 %

Hledá se prezident online

Sledovat Hledá se prezident online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hledá se prezident online, zda je ke stažení a zda má Hledá se prezident dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 17. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 26. 5. 2024
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hledá se prezident zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 816 622 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 114 diváků

Hledá se prezident recenze a hodnocení

Ve filmu Hledá se prezident hrají .

Film Hledá se prezident režíruje Tomáš Kudrna.

Film Hledá se prezident vidělo v českých kinech 16 114 diváků.

Film Hledá se prezident můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Prima Plus.

Film Hledá se prezident je online na DaFilms, KVIFF TV, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.