FB pixel TP pixel
Seeking a Friend for the End of the World
Seeking a Friend for the End of the World

Hledám přítele pro konec světa

Seeking a Friend for the End of the World
USA | 2012 | Komedie | Road Trip | 101 minut

Vesmírem se řítí obří asteroid, který už za tři týdny zničí život na Zemi. Lidé se snaží dohnat vše, co během dosavadního života zameškali. Pojišťovák Dodge hodlá využít zbývající čas k tomu, aby našel svou středoškolskou lásku. Osud mu však přivede do cesty mladou ženu ze sousedního bytu. (TV Prima...

Vesmírem se řítí obří asteroid, který už za tři týdny zničí život na Zemi. Lidé se snaží dohnat vše, co během dosavadního života zameškali. Pojišťovák Dodge hodlá využít zbývající čas k tomu, aby našel svou středoškolskou lásku. Osud mu však přivede do cesty mladou ženu ze sousedního bytu. (TV Prima)

IMDb  67 % CSFD  63 %

Hledám přítele pro konec světa online

Sledovat Hledám přítele pro konec světa online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hledám přítele pro konec světa online, zda je ke stažení a zda má Hledám přítele pro konec světa dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hledám přítele pro konec světa obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hledám přítele pro konec světa, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hledám přítele pro konec světa postavy.

Hledám přítele pro konec světa recenze a hodnocení

Tvůj názor na Hledám přítele pro konec světa?

Ve filmu Hledám přítele pro konec světa hrají Keira Knightley, Patton Oswalt, William Petersen, Rob Corddry, Gillian Jacobs, Adam Brody, Amy Schumer.

Film Hledám přítele pro konec světa režíruje Lorene Scafaria.

Film Hledám přítele pro konec světa má 101 minut.

Film Hledám přítele pro konec světa můžete vidět na Filmbox+.

Film Hledám přítele pro konec světa je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.