FB pixel TP pixel
Guard No. 47
Guard No. 47

Hlídač č. 47

Guard No. 47
Česko | 2008 | Thrillery | Psychologické

Distribuční film České televize, který vznikl na motivy románu Josefa Kopty. Scénář k filmu Hlídač č. 47 je poslední scenáristická práce známého televizního autora Eduarda Vernera, který zemřel v roce 2003. Eduard Verner ve svém textu vyzdvihl téma bolestného údělu člověka, který, ovlivněn a pozname...

Distribuční film České televize, který vznikl na motivy románu Josefa Kopty. Scénář k filmu Hlídač č. 47 je poslední scenáristická práce známého televizního autora Eduarda Vernera, který zemřel v roce 2003. Eduard Verner ve svém textu vyzdvihl téma bolestného údělu člověka, který, ovlivněn a poznamenán hrůznými válečnými zážitky, doufá, že ve svém dalším životě najde díky lásce, přátelství, práci a rodinnému štěstí ztracenou rovnováhu. Josef Douša je železniční hlídač, který jednoho dne zachrání mladého muže před skokem pod vlak. Zachráněný muž se ovšem po incidentu zamiluje do Doušovy manželky. K tomu všemu ztrácí hlídač Douša načas sluch. Ačkoliv se mu sluch za určitý čas vrátí, předstírá Douša i nadále svoji hluchotu, aby zjistil, co si o něm, i o tušeném vztahu jeho ženy k Ferdovi, lidé říkají za jeho zády...

IMDb  65 %

Hlídač č. 47 online

Sledovat Hlídač č. 47 online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hlídač č. 47 online, zda je ke stažení a zda má Hlídač č. 47 dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 21. 8. 2022
Zdarma

Hlídač č. 47 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hlídač č. 47, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hlídač č. 47 postavy.

Hlídač č. 47 zajímavosti

Tržby v českých kinech
11 616 190 Kč
Návštěvnost v českých kinech
140 355 diváků

Hlídač č. 47 recenze a hodnocení

Ve filmu Hlídač č. 47 hrají Karel Roden, Lucia Siposová, Václav Jiráček, Vladimír Dlouhý.

Film Hlídač č. 47 režíruje Filip Renč.

Film Hlídač č. 47 vidělo v českých kinech 140 355 diváků.

Film Hlídač č. 47 můžete vidět na iVysílání.

Film Hlídač č. 47 je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.