FB pixel TP pixel
Guarding Tess
Guarding Tess

Hlídat Tess

Guarding Tess
USA | 1994 | Komedie | Podivný pár | 96 minut

Agent Doug Chesnic je špičkový profesionál a jako velitel ochranky vdovy po bývalém prezidentovi USA Tess Carlisleové pracuje již třetí rok. Už má však rozmarů staré dámy právě tak dost a bez rozloučení odcestuje z jejího venkovského sídla do Washingtonu. Svéhlavá, znuděná a urážlivá dáma mu ze živo...

Agent Doug Chesnic je špičkový profesionál a jako velitel ochranky vdovy po bývalém prezidentovi USA Tess Carlisleové pracuje již třetí rok. Už má však rozmarů staré dámy právě tak dost a bez rozloučení odcestuje z jejího venkovského sídla do Washingtonu. Svéhlavá, znuděná a urážlivá dáma mu ze života totiž dělá takové peklo, že výpověď je pro něj vysvobozením. Jaké je ale jeho překvapení, když od nadřízených marně žádá jinou, důstojnější a důležitější práci. Současná hlava státu totiž vděčí za svůj politický start bývalému prezidentovi a je rozmarné vdově ochotna splnit cokoli. A ta si kupodivu přeje Douga zpátky, jak neopomene panu prezidentovi okamžitě zatelefonovat. Špičkový agent je opět povolán na nošení snídaní, doprovod na golf či do opery, to vše okořeněno peprnými poznámkami jeho zaměstnavatelky. Tvrdohlavý Doug se ovšem taky nehodlá jen tak vzdát..

Hlídat Tess obsazení

Herci: Nicolas Cage, Shirley MacLaine, Austin Pendleton, Edward Albert, James Rebhorn, Richard Griffiths, John Roselius

Režie: Hugh Wilson

IMDb  62 % Kinobox  63 % Hlídat Tess CSFD 68 %

Hlídat Tess online

Sledovat Hlídat Tess online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hlídat Tess online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Hlídat Tess dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hlídat Tess recenze a hodnocení

Ve filmu Hlídat Tess hrají Nicolas Cage, Shirley MacLaine, Austin Pendleton, Edward Albert, James Rebhorn, Richard Griffiths, John Roselius.

Film Hlídat Tess režíruje Hugh Wilson.

Film Hlídat Tess má 96 minut.

Film Hlídat Tess můžete vidět na iTunes.

Film Hlídat Tess je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.