FB pixel TP pixel
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem

Hodinářova svatební cesta korálovým mořem

Hodinářova svatební cesta korálovým mořem
Česko | 1980 | Komedie | Satira

Bláznivá hudební komedie staví na absurdních nápadech, parodickém humoru a mnoha různě převrácených odkazů na slavné předlohy... Výsledek je však velice neobratný, složený z izolovaných skečů, které jsou jen volně provázány. I herecké ztvárnění sklouzává k přepjaté karikatuře, k laciným šklebům. Sna...

Bláznivá hudební komedie staví na absurdních nápadech, parodickém humoru a mnoha různě převrácených odkazů na slavné předlohy... Výsledek je však velice neobratný, složený z izolovaných skečů, které jsou jen volně provázány. I herecké ztvárnění sklouzává k přepjaté karikatuře, k laciným šklebům. Snaha bavit za každou cenu se nakonec obrací proti tvůrcům.

IMDb  42 % CSFD  51 %

Hodinářova svatební cesta korálovým mořem online

Sledovat Hodinářova svatební cesta korálovým mořem online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hodinářova svatební cesta korálovým mořem online, zda je ke stažení a zda má Hodinářova svatební cesta korálovým mořem dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 27. 8. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hodinářova svatební cesta korálovým mořem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hodinářova svatební cesta korálovým mořem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hodinářova svatební cesta korálovým mořem postavy.

Hodinářova svatební cesta korálovým mořem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Hodinářova svatební cesta korálovým mořem?

Ve filmu Hodinářova svatební cesta korálovým mořem hrají .

Film Hodinářova svatební cesta korálovým mořem režíruje Tomáš Svoboda,.

Film Hodinářova svatební cesta korálovým mořem můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Hodinářova svatební cesta korálovým mořem je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.