FB pixel TP pixel
The Good Girl
The Good Girl

Hodná holka

The Good Girl
Německo | 2002 | 93 minut

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z ...

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Anistonová v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou.

Hrají: Jennifer Aniston, Jake Gyllenhaal, Zooey Deschanel, John C. Reilly, John Carroll Lynch, Tim Blake Nelson, John Doe

Režie: Miguel Arteta

IMDb  65 % Kinobox  64 %

Hodná holka online

Sledovat Hodná holka online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hodná holka online, zda je ke stažení a zda má Hodná holka dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 17. 3. 2022
Předplatné za 50 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 4. 11. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hodná holka recenze a hodnocení

Ve filmu Hodná holka hrají Jennifer Aniston, Jake Gyllenhaal, Zooey Deschanel, John C. Reilly, John Carroll Lynch, Tim Blake Nelson, John Doe.

Film Hodná holka režíruje Miguel Arteta.

Film Hodná holka má 93 minut.

Film Hodná holka měl rozpočet 8 000 000 $.

Film Hodná holka můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Prima Plus.

Film Hodná holka je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.