FB pixel TP pixel
The Nanny Diaries

Holka na hlídání

The Nanny Diaries
USA | 2007 | Komedie | Romantická komedie | 106 minut

Scarlett Johansson hraje Annie, čerstvou absolventku bez představy o budoucí kariéře, která vezme práci chůvy v bohaté rodině z New Yorku. Její školní znalosti z oboru antropologie překvapivě brzy najdou praktické uplatnění a Annie se pouští do studia nepochopitelných zvyků rodiny z lepších kruhů, k...

Scarlett Johansson hraje Annie, čerstvou absolventku bez představy o budoucí kariéře, která vezme práci chůvy v bohaté rodině z New Yorku. Její školní znalosti z oboru antropologie překvapivě brzy najdou praktické uplatnění a Annie se pouští do studia nepochopitelných zvyků rodiny z lepších kruhů, které si v ničem nezadají s rituály domorodců z Afriky nebo Amazonie. Annie dostává pokojík přímo v obrovském bytě svých zaměstnavatelů a získává unikátní příležitost k pozorování. Předměty jejího zkoumání jsou nafoukaní pan a paní X (Paul Giamatti a Laura Linney) a jejich rozmazlený spratek. Výjimkou bude možná pohledný mladík (Chris Evans), kterého Annie potkává ve výtahu.

Hrají: Scarlett Johansson, Laura Linney, Alicia Keys, Chris Evans, Donna Murphy, Nicholas Art, Judith Roberts, Julie White, Paul Giamatti, Charlie Hewson, Alison Wright

Režie: Shari Springer Berman, Robert Pulcini

IMDb  62 % Kinobox  56 %

Holka na hlídání online

Sledovat Holka na hlídání online můžeš na HBO Max, Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Holka na hlídání online, zda je ke stažení a zda má Holka na hlídání dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 1. 2023
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Holka na hlídání zajímavosti

Rozpočet
20 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 843 553 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 044 diváků

Holka na hlídání recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
07.12.2007 17:23:00

Neco jako Dabel nosi Pradu, akorat je tam min modelek. Ani Scarlett nic neukaze :(

 60 %

Ve filmu Holka na hlídání hrají Scarlett Johansson, Laura Linney, Alicia Keys, Chris Evans, Donna Murphy, Nicholas Art, Judith Roberts, Julie White, Paul Giamatti, Charlie Hewson, Alison Wright.

Film Holka na hlídání režíruje Shari Springer Berman, Robert Pulcini.

Film Holka na hlídání má 106 minut.

Film Holka na hlídání měl rozpočet 20 000 000 $.

Film Holka na hlídání vidělo v českých kinech 25 044 diváků.

Film Holka na hlídání můžete vidět na HBO Max, Netflix.

Film Holka na hlídání je online na HBO Max, Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.