FB pixel TP pixel
A Girl Fit to Be Killed
A Girl Fit to Be Killed

Holka na zabití

A Girl Fit to Be Killed
Česko | 1976 | Krimi filmy | Krimi komedie | 98 minut

Do horského hotelu přichází mladičká a velmi zvědavá dívka Anna, která hledá svoji kamarádku. Obě se znají z dětského domova a ona jí prý dluží nějaké peníze. Zaměstnanci Anně sdělí, že její přítelkyně už před časem zmizela, nejspíš prý odešla "za lepším". Anně se to ale moc nezdá - má u sebe od...

Do horského hotelu přichází mladičká a velmi zvědavá dívka Anna, která hledá svoji kamarádku. Obě se znají z dětského domova a ona jí prý dluží nějaké peníze. Zaměstnanci Anně sdělí, že její přítelkyně už před časem zmizela, nejspíš prý odešla "za lepším". Anně se to ale moc nezdá - má u sebe od kamarádky pohled, ze kterého vyplývá, že myslela na všechno jiné než na odchod. Anna právě opět nemá kam jít, životem se už nějaký čas od opuštění dětského domova protlouká všelijak, a tak přijme místo v hotelové kuchyni jako brigádnice. Přitom začíná pátrat po zmizelé kamarádce. Její všetečné dotazy brzy přinesou výsledek - Annu se pokusí někdo zabít...

Hrají: Dagmar Veškrnová-Havlová, Ilja Prachař, Josef Abrhám, Vít Olmer, Karel Augusta

Režie: Juraj Herz

IMDb  63 % Kinobox  66 %

Holka na zabití online

Sledovat Holka na zabití online můžeš na O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Holka na zabití online, zda je ke stažení a zda má Holka na zabití dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 16. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Holka na zabití novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Holka na zabití, které najdeš na našem webu.

10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
09.04.2018 | České novinky

Ve věku nedožitých 84 let včera zemřel legendární slovenský režisér Juraj Herz. Ještě za dob Československa v jeho režii vznikly vynikající filmy jako Spalovač mrtvol, Petrolejové lampy, Panna a netvor nebo Morgiana. Herz je označován za otce československého hororu. Připomeňme si jeho nejslavnější filmy.

Holka na zabití recenze a hodnocení

Ve filmu Holka na zabití hrají Dagmar Veškrnová-Havlová, Ilja Prachař, Josef Abrhám, Vít Olmer, Karel Augusta.

Film Holka na zabití režíruje Juraj Herz.

Film Holka na zabití má 98 minut.

Film Holka na zabití můžete vidět na O2TV, Voyo.

Film Holka na zabití je online na O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.