FB pixel TP pixel
New in Town

Holka z města

New in Town
USA | 2009 | Romantické filmy | Romantická komedie | 97 minut

Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však...

Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů.

IMDb  56 % CSFD  51 %

Holka z města online

Sledovat Holka z města online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Holka z města online, zda je ke stažení a zda má Holka z města dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 28. 8. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Holka z města obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Holka z města, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Holka z města postavy.

Holka z města zajímavosti

Rozpočet
8 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 411 174 Kč
Návštěvnost v českých kinech
28 984 diváků

Holka z města recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
29.05.2009 16:31:00

Slaby, slaby, slaby. A to jinak romantice s Renee docela fandim.

 40 %

Ve filmu Holka z města hrají Renée Zellweger, Harry Connick Jr., J.K. Simmons, Siobhan Fallon Hogan, Mike O'Brien, Frances Conroy, Ferron Guerreiro.

Film Holka z města režíruje Jonas Elmer.

Film Holka z města má 97 minut.

Film Holka z města měl rozpočet 8 000 000 $.

Film Holka z města vidělo v českých kinech 28 984 diváků.

Film Holka z města můžete vidět na Vodafone TV.

Film Holka z města je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.