FB pixel TP pixel
St. Trinian's
St. Trinian's

Holky z naší školky

St. Trinian's
Velká Británie | 2007 | St. Trinian's | Komedie | Teenageři | 101 minut

Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ...

Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ředitelka tohoto podivného institutu si s ničím moc neláme hlavu, a to ani s upomínkami od banky, kterých už má pěknou hromádku. Takže je třeba vymyslet plán. Velmi chytrý plán, který škole vynese pořádný balík peněz. Co takhle ukrást obraz?

Hrají: Talulah Riley, Rupert Everett, Gemma Arterton, Colin Firth, Lena Headey, Jodie Whittaker, Russell Brand

Režie: Barnaby Thompson, Oliver Parker

IMDb  58 % Kinobox  56 %

Holky z naší školky online

Sledovat Holky z naší školky online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Holky z naší školky online, zda je ke stažení a zda má Holky z naší školky dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 27. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 4. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Holky z naší školky recenze a hodnocení

Ve filmu Holky z naší školky hrají Talulah Riley, Rupert Everett, Gemma Arterton, Colin Firth, Lena Headey, Jodie Whittaker, Russell Brand.

Film Holky z naší školky režíruje Barnaby Thompson, Oliver Parker.

Film Holky z naší školky má 101 minut.

Film Holky z naší školky můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Film Holky z naší školky je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.