FB pixel TP pixel
Holky z porcelánu
Holky z porcelánu

Holky z porcelánu

Holky z porcelánu
Česko | 1975 | Komedie | Situace

Laskavá komedie o jedné předávací inventuře, jenž je důkazem, že i takové místo jako sklad se může stát dějištěm úsměvného příběhu, který ani za víc než dvacet let, jenž od jeho vzniku uplynuly, neztratil nic ze svého kouzla. Jeho hrdinkami jsou dívky a ženy pracující mezi stohy talířů ve velkém skl...

Laskavá komedie o jedné předávací inventuře, jenž je důkazem, že i takové místo jako sklad se může stát dějištěm úsměvného příběhu, který ani za víc než dvacet let, jenž od jeho vzniku uplynuly, neztratil nic ze svého kouzla. Jeho hrdinkami jsou dívky a ženy pracující mezi stohy talířů ve velkém skladu jedné porcelánky. Příběh začíná v okamžiku, kdy do skladu nastupuje nová síla, šestnáctiletá Maruška, a zatímco vedoucí, paní Světla, jako již mnohokrát vyhrožuje, že "s tím sekne" a půjde dělat jinam. Přestože vytoužený nový skladník je ochoten převzít sklad okamžitě, Světla trvá na inventuře. To ovšem netuší jaký pedant je předseda inventurní komise, jistý pan Rybička. Předávací inventura se mění v groteskní noční můru, která zaskočí všechny zúčastněné a poněkud naruší nejen pracovní režim, ale i osobní program každé z holek z porcelánu...

Holky z porcelánu obsazení

Herci: Míla Myslíková, Lenka Kořínková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Marta Raslová, Eva Cerovská, Josef Langmiler, Mnislav Hofman (as Mnislav Hofmann)

Režie: Juraj Herz

IMDb  58 % Kinobox  66 % Holky z porcelánu CSFD 58 %

Holky z porcelánu online

Sledovat Holky z porcelánu online CZ můžeš na Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Holky z porcelánu online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Holky z porcelánu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 5. 9. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Holky z porcelánu recenze a hodnocení

Ve filmu Holky z porcelánu hrají Míla Myslíková, Lenka Kořínková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Marta Raslová, Eva Cerovská, Josef Langmiler, Mnislav Hofman (as Mnislav Hofmann).

Film Holky z porcelánu režíruje Juraj Herz.

Film Holky z porcelánu můžete vidět na Prima Plus, Voyo.

Film Holky z porcelánu je online na Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.