FB pixel TP pixel
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě

A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence
Francie | 2014 | Living Trilogy | Drama | Psychologické | 100 minut

Jako moderní Don Quijote a Sancho Panza, tak Sam a Jonathan, dva cestující prodejci s drobnými cetkami, nás vezmou na kaleidoskopickou toulku lidskými touhami. Na výlet, který nám ukáže krásu jednotlivých momentů lidského života, malichernost druhých, humor i tragédii, které se skrývají uvnitř každé...

Jako moderní Don Quijote a Sancho Panza, tak Sam a Jonathan, dva cestující prodejci s drobnými cetkami, nás vezmou na kaleidoskopickou toulku lidskými touhami. Na výlet, který nám ukáže krásu jednotlivých momentů lidského života, malichernost druhých, humor i tragédii, které se skrývají uvnitř každého z nás, majestátnost života či lidské slabiny. S panoramatickým výhledem poukazuje holub ze své ptačí perspektivy na lidský stav. Opeřenec je ohromen lidmi – jejich aktivitami, pošetilostmi, pýchami a nervozitou, kterým se snaží porozumět a pochopit je. Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě je třetím závěrečným filmem Anderssonovy trilogie o lidském bytí, ve které se tvůrce snažil vytvořit napětí mezi banalitami a podstatnými věcmi, mezi komickým a tragickým – ukázat protichůdnost a dynamickou povahu existence, zatímco formuje myšlenku, že lidský druh potenciálně směřuje k apokalypse, ale také že její výsledek máme ve svých rukách.(Film Europe)

Režie: Roy Andersson

IMDb  71 % Kinobox  64 %

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě online

Sledovat Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě online, zda je ke stažení a zda má Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 9. 7. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě recenze a hodnocení

Tvůj názor na Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě?

Ve filmu Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě hrají .

Film Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě režíruje Roy Andersson.

Film Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě má 100 minut.

Film Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě můžete vidět na Edison.

Film Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.