FB pixel TP pixel
Hunt for the Wilderpeople
Hunt for the Wilderpeople

Hon na pačlověky

Hunt for the Wilderpeople
Nový Zéland | 2016 | Drama | Dramedy | 101 minut

Ricky je těžce zvladatelný, hip-hopem odkojený teenager, vyrůstající v náhradní péči. Když jednoho dne skončí v nové rodině na novozélandském venkově, jeho život nabere zcela nový směr. Souhrou okolností se totiž Ricky, který dosud příliš nepřišel do kontaktu s přírodou, ocitá na útěku nehostinnou b...

Ricky je těžce zvladatelný, hip-hopem odkojený teenager, vyrůstající v náhradní péči. Když jednoho dne skončí v nové rodině na novozélandském venkově, jeho život nabere zcela nový směr. Souhrou okolností se totiž Ricky, který dosud příliš nepřišel do kontaktu s přírodou, ocitá na útěku nehostinnou buší se svým bručounským náhradním strýcem (neodolatelný Sam Neill). V patách jsou jim ozbrojené složky a dvojici svérázných renegátů tak nezbývá než nechat stranou své odlišnosti a spojit síly k nevyrovnanému souboji... Po okouzlujícím upírském mockumentu Co děláme v temnotách přichází Taika Waititi s adaptací humoristického románu oblíbeného novozélandského spisovatele a legendárního bushmana Barryho Crumpa

Hrají: Sam Neill, Julian Dennison, Rima Te Wiata, Rachel House, Rhys Darby, Oscar Kightley, Tioreore Ngatai-Melbourne

Režie: Taika Waititi

IMDb  78 % Kinobox  77 %

Hon na pačlověky online

Sledovat Hon na pačlověky online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hon na pačlověky online, zda je ke stažení a zda má Hon na pačlověky dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hon na pačlověky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Hon na pačlověky, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
09.02.2020 | Tipy na film

Letos jsme vstoupili již do třetí dekády 21. století, proto je na čase zaměřit se na filmy uplynulých dvaceti let a najít mezi nimi to nejlepší. Server Empire nechal o stovce vyvolených hlasovat své čtenáře. Podívejte se na jejich výběr.

Hon na pačlověky recenze a hodnocení

Ve filmu Hon na pačlověky hrají Sam Neill, Julian Dennison, Rima Te Wiata, Rachel House, Rhys Darby, Oscar Kightley, Tioreore Ngatai-Melbourne.

Film Hon na pačlověky režíruje Taika Waititi.

Film Hon na pačlověky má 101 minut.

Film Hon na pačlověky můžete vidět na iTunes.

Film Hon na pačlověky je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.