FB pixel TP pixel
Hunt for the Wilderpeople
Hunt for the Wilderpeople

Hon na pačlověky

Hunt for the Wilderpeople
Nový Zéland | 2016 | Drama | Dramedy | 101 minut

Ricky je těžce zvladatelný, hip-hopem odkojený teenager, vyrůstající v náhradní péči. Když jednoho dne skončí v nové rodině na novozélandském venkově, jeho život nabere zcela nový směr. Souhrou okolností se totiž Ricky, který dosud příliš nepřišel do kontaktu s přírodou, ocitá na útěku nehostinnou b...

Ricky je těžce zvladatelný, hip-hopem odkojený teenager, vyrůstající v náhradní péči. Když jednoho dne skončí v nové rodině na novozélandském venkově, jeho život nabere zcela nový směr. Souhrou okolností se totiž Ricky, který dosud příliš nepřišel do kontaktu s přírodou, ocitá na útěku nehostinnou buší se svým bručounským náhradním strýcem (neodolatelný Sam Neill). V patách jsou jim ozbrojené složky a dvojici svérázných renegátů tak nezbývá než nechat stranou své odlišnosti a spojit síly k nevyrovnanému souboji... Po okouzlujícím upírském mockumentu Co děláme v temnotách přichází Taika Waititi s adaptací humoristického románu oblíbeného novozélandského spisovatele a legendárního bushmana Barryho Crumpa

IMDb  78 % CSFD  76 %

Hon na pačlověky online

Sledovat Hon na pačlověky online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hon na pačlověky online, zda je ke stažení a zda má Hon na pačlověky dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 1. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Hon na pačlověky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hon na pačlověky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hon na pačlověky postavy.

Sam Neill
Sam Neill
Hec Faulkner
Julian Dennison
Julian Dennison
Ricky Baker
Rima Te Wiata
Rima Te Wiata
Bella M. Faulkner
Rachel House
Rachel House
Paula Hall
Rhys Darby
Rhys Darby
Psycho Sam
Oscar Kightley
Oscar Kightley
Officer Andy
Conrad Wedde
Conrad Wedde
Hudba
Samuel Scott
Samuel Scott
Hudba
Taika Waititi
Taika Waititi
Režie

Hon na pačlověky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Hon na pačlověky, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
09.02.2020 | Tipy na film

Letos jsme vstoupili již do třetí dekády 21. století, proto je na čase zaměřit se na filmy uplynulých dvaceti let a najít mezi nimi to nejlepší. Server Empire nechal o stovce vyvolených hlasovat své čtenáře. Podívejte se na jejich výběr.

Hon na pačlověky recenze a hodnocení