FB pixel TP pixel
Hordubal
Hordubal

Hordubal

Hordubal
Česko | 1980 | Drama | Rodinné vztahy | 92 minut

Jímavý příběh Karla Čapka o tragickém osudu navrátilce z Ameriky se dočkal prvního zfilmování již v meziválečném období, koncem 70. let vznikla další verze. Motivace postav však byly hodně zjednodušeny, poměru hrdinovy ženy, citově strádající dlouholetým odloučením, s obhroublým čeledínem schází vět...

Jímavý příběh Karla Čapka o tragickém osudu navrátilce z Ameriky se dočkal prvního zfilmování již v meziválečném období, koncem 70. let vznikla další verze. Motivace postav však byly hodně zjednodušeny, poměru hrdinovy ženy, citově strádající dlouholetým odloučením, s obhroublým čeledínem schází větší plasticita stejně jako Hordubalovu zoufalému úsilí získat zpět manželčinu přízeň, zjednodušeno je i vyšetřování nešťastníkovy smrti...

IMDb  54 % CSFD  55 %

Hordubal online

Sledovat Hordubal online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hordubal online, zda je ke stažení a zda má Hordubal dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 12. 11. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hordubal obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hordubal, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hordubal postavy.

Hordubal recenze a hodnocení

Ve filmu Hordubal hrají Anatolij Kuzněcov, Libuše Geprtová, Sándor Oszter, Klára Pollertová, Karol L. Zachar, Ota Sklenčka, Július Vašek, Emil Horváth st., Vladimír Petruška, Ján Mildner, Zsigmond Turner.

Film Hordubal režíruje Jaroslav Balík.

Film Hordubal má 92 minut.

Film Hordubal můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Hordubal je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.