FB pixel TP pixel
The Host
The Host

Hostitel

The Host
USA | 2013 | Sci-fi filmy | Invaze mimozemšťanů | 125 minut

Po úspěšné invazi teď Zemi kontrolují neviditelní mimozemšťané. Takzvané Duše přebírají kontrolu nad myslí člověka, používají jeho tělo a zdánlivě beze změny žijí jejich životy. Každý člověk se stane pro Duši pouhou schránkou a hostitelem. Hlavní hrdinkou filmu je Melanie, mladá dívka, která patří m...

Po úspěšné invazi teď Zemi kontrolují neviditelní mimozemšťané. Takzvané Duše přebírají kontrolu nad myslí člověka, používají jeho tělo a zdánlivě beze změny žijí jejich životy. Každý člověk se stane pro Duši pouhou schránkou a hostitelem. Hlavní hrdinkou filmu je Melanie, mladá dívka, která patří mezi zbývající „divoké“ lidi a která se bezhlavě zamiluje do kluka jménem Jared. Byla by to celkem obyčejná lovestory, ale po jedné z honiček je Melanie zajata a její tělo si bere Duše jménem Poutnice. Poutnice je překvapena a zavalena hotovou tsunami vzpomínek a silných emocí, jimž vévodí láska. Stane se to, na co nejsou Duše příliš zvyklé. Melanie se odmítá své mysli a svého těla vzdát. Poutnice chtěla původně ze vzpomínek odhalit úkryt zbývajících lidí, houževnatá Melanie ji v nich ale ukáže sílu lásky. Mimozemská Duše sama této síle nečekaně podlehne a v překvapivém spojenectví se pak vydají hledat Jareda, kterého obě milují. Stejně odhodlaná jako Melanie je ovšem i Duše jménem Hledačka s jediným úkolem – dopadení všech přeživších a ochrana nové rasy.

Hrají: Saoirse Ronan, Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher, Max Irons, Chandler Canterbury

Režie: Andrew Niccol

IMDb  58 % Kinobox  66 %

Hostitel online

Sledovat Hostitel online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hostitel online, zda je ke stažení a zda má Hostitel dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hostitel zajímavosti

Tržby v českých kinech
4 070 732 Kč
Návštěvnost v českých kinech
32 100 diváků

Hostitel recenze a hodnocení

Ve filmu Hostitel hrají Saoirse Ronan, Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher, Max Irons, Chandler Canterbury.

Film Hostitel režíruje Andrew Niccol.

Film Hostitel má 125 minut.

Film Hostitel vidělo v českých kinech 32 100 diváků.

Film Hostitel můžete vidět na Voyo.

Film Hostitel je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.