FB pixel TP pixel
Game of Thrones: The Last Watch
Game of Thrones: The Last Watch

Hra o trůny: Poslední hlídka

Game of Thrones: The Last Watch
USA | 2019 | Dokumenty | Film o filmu | 115 minut

Uznávaná britská dokumentaristka Jeanie Finlayová získala jedinečný přístup na natáčení dosud nejambicióznější a nejkomplikovanější série úspěšného seriálu HRA O TRŮNY z produkce HBO, kde strávila celý rok. Dvouhodinový dokument HRA O TRŮNY: POSLEDNÍ HLÍDKA, jehož premiéra bude uvedena týden po defi...

Uznávaná britská dokumentaristka Jeanie Finlayová získala jedinečný přístup na natáčení dosud nejambicióznější a nejkomplikovanější série úspěšného seriálu HRA O TRŮNY z produkce HBO, kde strávila celý rok. Dvouhodinový dokument HRA O TRŮNY: POSLEDNÍ HLÍDKA, jehož premiéra bude uvedena týden po definitivním konci seriálu, se noří do bahna a krve, aby odhalil slzy i vítězství, které zapříčinilo převedení fantasy světa Západozemí do filmových studií, polí i parkovišť Severního Irska. Snímek je osobní, zblízka natočenou reportáží přímo z frontových zákopů produkce. Zachycuje nejen strasti ostrovního počasí, které herci a celý tvůrčí tým museli během natáčení podstupovat, ale vyjevuje i nervozitu z blížících se termínů či neutuchajícího zájmu fanoušků. Spíše než tradiční „Making of“ nabídne dokument zábavný, srdceryvný a intimní pohled do hořkosladkého světa tvůrců, kteří se musí rozloučit se svým životním dílem.

Hrají: Kit Harington, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Gwendoline Christie, Peter Dinklage, Alfie Allen, Maisie Williams

Režie: Jeanie Finlay

IMDb  71 % Kinobox  75 %

Hra o trůny: Poslední hlídka online

Sledovat Hra o trůny: Poslední hlídka online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hra o trůny: Poslední hlídka online, zda je ke stažení a zda má Hra o trůny: Poslední hlídka dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 5. 2019
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hra o trůny: Poslední hlídka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Hra o trůny: Poslední hlídka?

Ve filmu Hra o trůny: Poslední hlídka hrají Kit Harington, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Gwendoline Christie, Peter Dinklage, Alfie Allen, Maisie Williams.

Film Hra o trůny: Poslední hlídka režíruje Jeanie Finlay.

Film Hra o trůny: Poslední hlídka má 115 minut.

Film Hra o trůny: Poslední hlídka můžete vidět na HBO Max.

Film Hra o trůny: Poslední hlídka je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.