FB pixel TP pixel
The End of the Affair

Hranice lásky

The End of the Affair
Velká Británie | 1999 | Romantické filmy | Zakázaná láska | 102 minut

Je rok 1939. Anglie je ve válce. A brzy vzplane bouřlivá láska, jež bude vykoupena tragickou cenou. Mladý spisovatel Maurice Bendrix vzbuzuje ve vášnivé Sáře Milesové, spoutané nudným manželstvím s bohatým civilním úředníkem Henrym, neodolatelnou přitažlivost od prvního okamžiku jejich setkání na ve...

Je rok 1939. Anglie je ve válce. A brzy vzplane bouřlivá láska, jež bude vykoupena tragickou cenou. Mladý spisovatel Maurice Bendrix vzbuzuje ve vášnivé Sáře Milesové, spoutané nudným manželstvím s bohatým civilním úředníkem Henrym, neodolatelnou přitažlivost od prvního okamžiku jejich setkání na večírku. Jejich vášnivý sexuálně osvobozující milostný vztah je přerušen bombardováním, při němž Maurice málem přijde o život. Sarah jejich vztah okamžitě ukončí a Maurice se cítí strašlivě podveden. Dva roky nato se setkává s Henrym. Opět se v něm probouzí posedlost Sárou a pronásledován vášnivými vzpomínkami znovu vstupuje do jejího života, aby poznal důvody, ze kterých pramenilo zahubení jejich vzájemné stravující lásky.

IMDb  72 %

Hranice lásky online

Sledovat Hranice lásky online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hranice lásky online, zda je ke stažení a zda má Hranice lásky dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Hranice lásky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hranice lásky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hranice lásky postavy.

Hranice lásky zajímavosti

Rozpočet
23 000 000 $
Celosvětové tržby
10 827 816 $
Tržby v USA
10 827 816 $
Tržby v českých kinech
712 835 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 862 diváků

Hranice lásky recenze a hodnocení