FB pixel TP pixel
The Limits of Control
The Limits of Control

Hranice ovládání

The Limits of Control
USA | 2009 | Krimi filmy | Záhada | 116 minut

Osamělý muž beze jména putuje španělskou krajinou a u kávy se setkává s tajemnými lidmi a sbírá indicie. Jaké jsou jeho úmysly a co se píše na vzkazech z krabiček od zápalek? Jim Jarmusch se vrací, aby dokázal, že není tvůrcem jednoho stylu a opakujícího se tématu. Přes přítomnost řady stálých herec...

Osamělý muž beze jména putuje španělskou krajinou a u kávy se setkává s tajemnými lidmi a sbírá indicie. Jaké jsou jeho úmysly a co se píše na vzkazech z krabiček od zápalek? Jim Jarmusch se vrací, aby dokázal, že není tvůrcem jednoho stylu a opakujícího se tématu. Přes přítomnost řady stálých hereckých tváří (Bill Murray, Tilda Swintonová, a zejména Isaach De Bankolé) představuje tento snímek překvapivé dílo i v rámci pestré filmografie slavného tvůrce. Ten si ke spolupráci tentokrát přizval nejen vyhlášeného kameramana Christophera Doyla (Stvořeni pro lásku), ale i syrové japonské drone rockery Boris. „Jaké by to asi bylo, kdyby Jacques Rivette předělal mistrovské dílo Johna Boormana Point Blank? Anebo kdyby Marguerite Durasová předělala Samuraje Jeana-Pierra Melvilla?\ přemýšlí režisér a dodává, že při natáčení snímku myslel na evropské kriminální filmy 70. a 80. let, mezi nimi díla Francesca Rosiho. (44th KVIFF)

IMDb  62 % CSFD  66 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Hranice ovládání online

Hranice ovládání online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hranice ovládání obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hranice ovládání, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hranice ovládání postavy.

Hranice ovládání zajímavosti

Tržby v českých kinech
550 328 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 663 diváků

Hranice ovládání recenze a hodnocení

Ve filmu Hranice ovládání hrají Isaach De Bankolé, Tilda Swinton, Jean-François Stévenin, Óscar Jaenada, Bill Murray, Gael García Bernal, John Hurt.

Film Hranice ovládání režíruje Jim Jarmusch.

Film Hranice ovládání má 116 minut.

Film Hranice ovládání vidělo v českých kinech 5 663 diváků.

Film Hranice ovládání není zatím nikde online.

Film Hranice ovládání není zatím kde sledovat.