FB pixel TP pixel
Hřbitov pro cizince

Hřbitov pro cizince

Hřbitov pro cizince
Česko | 1991 | Drama | Druhá světová válka

Tragikomický příběh z tragikomické doby - tak by se dala charakterizovat hra Jiřího Hubače, která měla premiéru v květnu 1991. Drama dvou kamarádů, kteří za války jako čeští letci bojovali v...

Tragikomický příběh z tragikomické doby - tak by se dala charakterizovat hra Jiřího Hubače, která měla premiéru v květnu 1991. Drama dvou kamarádů, kteří za války jako čeští letci bojovali v Anglii a po návratu domů museli prožít tak dobře známé martyrium, je příběhem o síle přátelství, odvaze překročit sám sebe v utkání s násilím i o právu na zachování lidské paměti. Televizní film režiséra Jaroslava Dudka, který do hlavních rolí obsadil Jiřího Bartošku a Josefa Dvořáka, byl poctěn prestižní mezinárodní cenou Prix Europe v Reykjaviku.

IMDb  77 % CSFD  84 %

Hřbitov pro cizince online

Sledovat Hřbitov pro cizince online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hřbitov pro cizince online, zda je ke stažení a zda má Hřbitov pro cizince dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 2. 9. 2020
Zdarma

Hřbitov pro cizince obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hřbitov pro cizince, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hřbitov pro cizince postavy.

Hřbitov pro cizince recenze a hodnocení