FB pixel TP pixel
Hřbitov pro cizince
Hřbitov pro cizince

Hřbitov pro cizince

Hřbitov pro cizince
Česko | 1991 | Drama | Druhá světová válka

Tragikomický příběh z tragikomické doby - tak by se dala charakterizovat hra Jiřího Hubače, která měla premiéru v květnu 1991. Drama dvou kamarádů, kteří za války jako čeští letci bojovali v Anglii a po návratu domů museli prožít tak dobře známé martyrium, je příběhem o síle přátelství, odvaze překr...

Tragikomický příběh z tragikomické doby - tak by se dala charakterizovat hra Jiřího Hubače, která měla premiéru v květnu 1991. Drama dvou kamarádů, kteří za války jako čeští letci bojovali v Anglii a po návratu domů museli prožít tak dobře známé martyrium, je příběhem o síle přátelství, odvaze překročit sám sebe v utkání s násilím i o právu na zachování lidské paměti. Televizní film režiséra Jaroslava Dudka, který do hlavních rolí obsadil Jiřího Bartošku a Josefa Dvořáka, byl poctěn prestižní mezinárodní cenou Prix Europe v Reykjaviku.

Hrají: Jiří Bartoška, Josef Dvořák, Libuše Šafránková, Valérie Zawadská, Dagmar Veškrnová-Havlová, Jiří Plachý ml., Rudolf Hrušínský

Režie: Jaroslav Dudek

IMDb  77 % Kinobox  76 %

Hřbitov pro cizince online

Sledovat Hřbitov pro cizince online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hřbitov pro cizince online, zda je ke stažení a zda má Hřbitov pro cizince dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 7. 9. 2000
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hřbitov pro cizince recenze a hodnocení

Ve filmu Hřbitov pro cizince hrají Jiří Bartoška, Josef Dvořák, Libuše Šafránková, Valérie Zawadská, Dagmar Veškrnová-Havlová, Jiří Plachý ml., Rudolf Hrušínský.

Film Hřbitov pro cizince režíruje Jaroslav Dudek.

Film Hřbitov pro cizince můžete vidět na iVysílání.

Film Hřbitov pro cizince je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.