FB pixel TP pixel
Road House

Hrozba smrti

Road House
USA | 1989 | Road House | Thrillery | Gangsteři | 114 minut

Dalton je legendární vyhazovač, který přichází do městečka Jasper v Missouri ze zvláštního důvodu: nastolit pořádek v nebezpečném Double Deuce baru. Tím, jak se postupně zbavuje barových rváčů, gangsterů a najatých vrahů, přivolává na sebe vztek jejich zaměstnavatele, notoricky známého vyděrače Brad...

Dalton je legendární vyhazovač, který přichází do městečka Jasper v Missouri ze zvláštního důvodu: nastolit pořádek v nebezpečném Double Deuce baru. Tím, jak se postupně zbavuje barových rváčů, gangsterů a najatých vrahů, přivolává na sebe vztek jejich zaměstnavatele, notoricky známého vyděrače Brada Wesleyho. Obyvatelé města žijí ve strachu, ale Dalton je odhodlán bojovat. Utkává se s Weleyovými kumpány v jednom znamenitém souboji za druhým, ale když mu to vrací stále krutějším způsobem, uvědomí si, že se musí postavit samotnému mafiánskému bossovi v rozhodujícím souboji na život a na smrt. Tam, kde je Road house, je i akce!

Hrají: Patrick Swayze, Kelly Lynch, Sam Elliott, Ben Gazzara, Marshall R. Teague, Julie Michaels, Red West

Režie: Rowdy Herrington

IMDb  67 % Kinobox  67 %

Hrozba smrti online

Sledovat Hrozba smrti online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hrozba smrti online, zda je ke stažení a zda má Hrozba smrti dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 3. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč Nákup (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hrozba smrti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Hrozba smrti, které najdeš na našem webu.

59 nejlepších akčních filmů 80. let, které prostě musíte vidět
59 nejlepších akčních filmů 80. let, které prostě musíte vidět
21.06.2020 | Tipy na film

Doba nejlepších akčních hrdinů je nenávratně pryč a nám nezbývá nic jiného, než se občas nostalgicky podívat do minulosti a připomenout si ty největší akční nářezy. Začněme v osmdesátkách. Který tehdejší akčňák máte nejraději?

Hrozba smrti recenze a hodnocení

Ve filmu Hrozba smrti hrají Patrick Swayze, Kelly Lynch, Sam Elliott, Ben Gazzara, Marshall R. Teague, Julie Michaels, Red West.

Film Hrozba smrti režíruje Rowdy Herrington.

Film Hrozba smrti má 114 minut.

Film Hrozba smrti můžete vidět na Google Play.

Film Hrozba smrti je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.