FB pixel TP pixel
Hula and Natan
Hula and Natan

Hula and Natan

Hula and Natan
Izrael | 2010

Snímek vypráví tragikomický příběh bratrů Huly a Natana, dvou automechaniků z periferie města Sderot v jižním Izraeli, kteří žijí pod neustálou palbou raket z Gazy. Bydlí v karavanu na zapleveleném dvorku, který jim slouží jako autodílna, obklopeni starými rachotinami a vraky. Situace mezi Izraelem ...

Snímek vypráví tragikomický příběh bratrů Huly a Natana, dvou automechaniků z periferie města Sderot v jižním Izraeli, kteří žijí pod neustálou palbou raket z Gazy. Bydlí v karavanu na zapleveleném dvorku, který jim slouží jako autodílna, obklopeni starými rachotinami a vraky. Situace mezi Izraelem a Gazou se vyostřuje a zdá se, že jim úřady autodílnu coby jediný zdroj příjmů brzy zavřou. Pomocí černého humoru se snaží vzdorovat neustálému ohrožení, propadají však stále hlubší fatalistické frustraci.Více zde.

IMDb  73 %

Hula and Natan online

Sledovat Hula and Natan online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hula and Natan online, zda je ke stažení a zda má Hula and Natan dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 17. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hula and Natan recenze a hodnocení

Ve filmu Hula and Natan hrají .

Film Hula and Natan režíruje .

Film Hula and Natan můžete vidět na DaFilms.

Film Hula and Natan je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.