FB pixel TP pixel
The Humorist
The Humorist

Humorista

The Humorist
Rusko | 2019 | Životopisné filmy | Showbyznys | 100 minut

Borise Arkadije živí humor v době, kdy vás smích může existenčně zlikvidovat. Polovina 80. let. Brežněv zemřel, Andropov zemřel a o Černěnkovi se šeptá, že to má taky za pár. Boris vystupuje s neškodným skečem o opičce a žije život prominenta, komika režimem nejen tolerovaného, ale i podporovaného. ...

Borise Arkadije živí humor v době, kdy vás smích může existenčně zlikvidovat. Polovina 80. let. Brežněv zemřel, Andropov zemřel a o Černěnkovi se šeptá, že to má taky za pár. Boris vystupuje s neškodným skečem o opičce a žije život prominenta, komika režimem nejen tolerovaného, ale i podporovaného. Pod povrchem se ale dusí. Humor je z podstaty svobodný a pohrdá hloupostí mocných. V Borisovi zuří vnitřní boj mezi konformistou a buřičem. A to vše v době, kdy humor může zabíjet. Tragikomedie Michaila Idova (scénář k filmu Léto) pojednává o možnostech svobody v nesvobodné době, o srážce lidské kreativity s tupostí moci.

Hrají: Alexey Agranovich, Semyon Shteinberg, Alisa Khazanova, Vilma Kutavičiute, Pavel Ilyin, Daniel Shifrin, Polina Aug

Režie: Michael Idov

IMDb  65 % Kinobox  62 %

Humorista online

Sledovat Humorista online můžeš na DaFilms, Edison, KVIFF TV, SupremeXP. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Humorista online, zda je ke stažení a zda má Humorista dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 21. 2. 2022
Půjčení za 65 Kč
Edison
Edison
od 7. 5. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
SupremeXP
SupremeXP
české titulky | od 2. 11. 2021
Půjčení (HD) za 80 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Humorista recenze a hodnocení

Ve filmu Humorista hrají Alexey Agranovich, Semyon Shteinberg, Alisa Khazanova, Vilma Kutavičiute, Pavel Ilyin, Daniel Shifrin, Polina Aug.

Film Humorista režíruje Michael Idov.

Film Humorista má 100 minut.

Film Humorista můžete vidět na DaFilms, Edison, KVIFF TV, SupremeXP.

Film Humorista je online na DaFilms, Edison, KVIFF TV, SupremeXP, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.