FB pixel TP pixel
Jungle Beat: The Movie
Jungle Beat: The Movie

Hurá do džungle

Jungle Beat: The Movie
Jižní Afrika | 2020 | Animované filmy | Zvířata | 84 minut

Jedno poklidné ráno se život zvířat v africké džungli obrátí vzhůru nohama. Nejlepší kamarádi, opičák Munki a slonice Chobotka zjistí, že z ničeho nic získali schopnost mluvit lidskou řečí. A velmi brzy odhalí příčinu tohoto zázraku: V džungli přistál mimozemšťan! S sebou si přivezl překladové zaříz...

Jedno poklidné ráno se život zvířat v africké džungli obrátí vzhůru nohama. Nejlepší kamarádi, opičák Munki a slonice Chobotka zjistí, že z ničeho nic získali schopnost mluvit lidskou řečí. A velmi brzy odhalí příčinu tohoto zázraku: V džungli přistál mimozemšťan! S sebou si přivezl překladové zařízení, díky kterému zvířata mohou mluvit. Malý fialový návštěvník jménem Fneep byl vyslán svým otcem, krutým dobyvatelem vesmíru, obsadit planetu Zemi! Jenže Fneep je spíš roztomilý nešika, který rozhodně nemá talent na dobývání nových světů. Stýská se mu po domově, se svou vesmírnou lodí nešťastně havaroval a nutně potřebuje pomoc. Munki, Chobotka a jejich zvířecí přátelé se rozhodnou spojit síly, aby malému dobyvateli pomohli dostat se k mateřské lodi. Na jejich společné cestě zažijí spoustu legrace a Fneep poznává, že kamarádství může být největší silou ve vesmíru... Hurá do džungle je okouzlující animované dobrodružství pro děti i rodiče.

Hrají: David Menkin, David Rintoul, Gavin Peter, Florrie Wilkinson, Adam Neill, Jason Pennycooke, Robert G. Slade

Režie: Brent Dawes

IMDb  54 % Kinobox  54 %

Hurá do džungle online

Sledovat Hurá do džungle online můžeš na Filmbox+, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hurá do džungle online, zda je ke stažení a zda má Hurá do džungle dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 18. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hurá do džungle zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 271 242 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 327 diváků

Hurá do džungle recenze a hodnocení

Ve filmu Hurá do džungle hrají David Menkin, David Rintoul, Gavin Peter, Florrie Wilkinson, Adam Neill, Jason Pennycooke, Robert G. Slade.

Film Hurá do džungle režíruje Brent Dawes.

Film Hurá do džungle má 84 minut.

Film Hurá do džungle vidělo v českých kinech 10 327 diváků.

Film Hurá do džungle můžete vidět na Filmbox+, Prima Plus.

Film Hurá do džungle je online na Filmbox+, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.