FB pixel TP pixel
Underdogs
Underdogs

Hurá na fotbal

Underdogs
Španělsko | 2013 | Animované filmy | Fotbal | 106 minut

Amadeo už od malička trénuje se svými kamarády fotbal. Myslíte, že běhá po trávníku? Omyl! Jeho spoluhráči jsou sedm palců veliké figurky a hřištěm fotbalový stůl. Mimo to pracuje v malém baru v zapadlé vesničce a je zamilovaný do Laury, své nejlepší kamarádky. Je však natolik stydlivý, že se jí boj...

Amadeo už od malička trénuje se svými kamarády fotbal. Myslíte, že běhá po trávníku? Omyl! Jeho spoluhráči jsou sedm palců veliké figurky a hřištěm fotbalový stůl. Mimo to pracuje v malém baru v zapadlé vesničce a je zamilovaný do Laury, své nejlepší kamarádky. Je však natolik stydlivý, že se jí bojí otevřít své srdce. Jak čas plyne, vyroste z něj nejtalentovanější hráč ve stolním fotbálku všech dob. Jednoho dne se ale stane něco, co navždy změní jeho dosud poklidný život. Do vesnice se vrátí Ace, nejlepší světový fotbalista, a chce odvetu za jedinou porážku, kterou kdy utrpěl. Bez varování nechá zničit fotbalový stůl, zdemolovat bar a chystá se srovnat vesnici se zemí. Amadeo se zlomenou duší nad ruinami uroní slzu, která přivede k životu figurky z jeho milovaného fotbálkového stolu a tím odstartuje neobyčejné dobrodružství.

Hrají: Diego Ramos

IMDb  67 % Kinobox  58 %

Hurá na fotbal online

Sledovat Hurá na fotbal online můžeš na Kinobox, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hurá na fotbal online, zda je ke stažení a zda má Hurá na fotbal dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 13. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 6. 6. 2023
Zdarma
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 17. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hurá na fotbal zajímavosti

Rozpočet
22 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 011 100 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 733 diváků

Hurá na fotbal recenze a hodnocení

Ve filmu Hurá na fotbal hrají Diego Ramos.

Film Hurá na fotbal režíruje .

Film Hurá na fotbal má 106 minut.

Film Hurá na fotbal měl rozpočet 22 000 000 $.

Film Hurá na fotbal vidělo v českých kinech 7 733 diváků.

Film Hurá na fotbal můžete vidět na Kinobox, Vodafone TV, Voyo.

Film Hurá na fotbal je online na Kinobox, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.