FB pixel TP pixel
Vive la France

Hurá na Francii

Vive la France
Francie | 2013 | Komedie | 95 minut

Muzafar a Feruz jsou dva dobrosrdeční pastýři z Taboulistánu - malé zemičky ve Střední Asii, o které nikdo nikdy neslyšel. Aby své zemi přinesl konečně mezinárodní věhlas, syn taboulehského prezidenta se rozhodne vyzkoušet teroristickou "reklamu" a pověří dva naivní pastýře jejich životním úkolem - ...

Muzafar a Feruz jsou dva dobrosrdeční pastýři z Taboulistánu - malé zemičky ve Střední Asii, o které nikdo nikdy neslyšel. Aby své zemi přinesl konečně mezinárodní věhlas, syn taboulehského prezidenta se rozhodne vyzkoušet teroristickou "reklamu" a pověří dva naivní pastýře jejich životním úkolem - zničit Eiffelovu věž! Aby svůj úkol splnili, musí se vydat skrz to nejnepřátelštější území na světě: Francii! Francii dost odlišnou od Západu, o kterém kdy slyšeli vyprávět, s korsickými nacionalisty, přehorlivými policisty, nepoctivými taxikáři, agresivními sportovními fanoušky, podrážděnými zaměstnanci, nepříjemnými číšníky, kafkovskou byrokracií a zanedbanou lékařskou péčí...Nejsou ušetřeni ničeho. Naštěstí potkají Marianne, mladou a krásnou reportérku, která si je splete s nelegálními imigranty a ukáže jim jinou stránku Francie - tu pohostinnou, nádhernou a štědrou zemi, kde se žije krásně. Vive la France!"

IMDb  58 %

Hurá na Francii online

Sledovat Hurá na Francii online můžeš na Filmbox+, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hurá na Francii online, zda je ke stažení a zda má Hurá na Francii dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 27. 5. 2022
Předplatné za 99 Kč

Hurá na Francii obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hurá na Francii, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hurá na Francii postavy.

Hurá na Francii zajímavosti

Tržby v českých kinech
53 790 Kč
Návštěvnost v českých kinech
407 diváků

Hurá na Francii recenze a hodnocení