FB pixel TP pixel
Hurá na pohádky
Hurá na pohádky

Hurá na pohádky

Hurá na pohádky
Česko | 2019 | Animované filmy | Rodinné

Hurá na pohádky je pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky a jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče. Pásmem vás provedou dva zábavní a věčně hladoví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy. Ti se v pásmu objeví v epizodách Mňamózní svač...

Hurá na pohádky je pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky a jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče. Pásmem vás provedou dva zábavní a věčně hladoví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy. Ti se v pásmu objeví v epizodách Mňamózní svačinka, Hurá na borůvky a Pozdrav od strýčka, kde se díky svým bláznivým nápadům dostávají do jedné šlamastyky za druhou. Jedna z jejich režisérek, Kateřina Karhánková, je podepsaná i pod dalším krátkým příběhem Plody mraků o rozverných chlupáčích, kteří se poprvé odváží vstoupit do neznáma. Slovensko pak reprezentuje epizoda ze seriálu Websterovci, ve kterém míří zvídavá pavoučí hrdinka Lily poprvé do školních lavic. Dobrodružné příběhy našich hrdinů vás pobaví a ledacos naučí, takže hurá na pohádky!

CSFD  61 %

Hurá na pohádky online

Sledovat Hurá na pohádky online můžeš na České kino, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hurá na pohádky online, zda je ke stažení a zda má Hurá na pohádky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 25. 2. 2023
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 6. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hurá na pohádky recenze a hodnocení

Ve filmu Hurá na pohádky hrají .

Film Hurá na pohádky režíruje .

Film Hurá na pohádky můžete vidět na České kino, Vodafone TV, Voyo.

Film Hurá na pohádky je online na České kino, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.