FB pixel TP pixel
Icarus
Icarus

Icarus

Icarus
USA | 2010 | Thrillery | Akční hrdinové | 88 minut

Byli tu tací, kteří mu říkali Ikarus. Jinak ho většina lidí znala jako rozvedeného otce pracujícího v investiční společnosti. Ale nikdo neznal jeho druhou tvář, tu zlou. Icarus byl v zabíjení lidí jednička. Když se Sovětské impérium rozpadlo, zjistil, že se ocitl v úplně jiné zemi, kde se nedá nikom...

Byli tu tací, kteří mu říkali Ikarus. Jinak ho většina lidí znala jako rozvedeného otce pracujícího v investiční společnosti. Ale nikdo neznal jeho druhou tvář, tu zlou. Icarus byl v zabíjení lidí jednička. Když se Sovětské impérium rozpadlo, zjistil, že se ocitl v úplně jiné zemi, kde se nedá nikomu věřit. Rozhodl se vymazat svou temnou stránku a začít s novou identitou. Při náhlé nehodě v Hong Kongu vyjde najevo jeho pravá identita a on si uvědomuje, že cílem je nyní on sám. Lidé, kteří chtějí jeho smrt, se nezastaví před ničím. Jeho manželka a dcera se ocitají v nebezpečí. Nastává boj o holý život. Icarus je nucen čelit démonům ze své minulosti, aby ochránil své blízké. Musí zjistit, komu může věřit a komu ne, pokud už není příliš pozdě.

Hrají: Samantha Ferris, David Lewis, Bo Svenson, Katelyn Mager, Lindsay Maxwell, Monique Ganderton, Marian Koprada

Režie: Dolph Lundgren

IMDb  52 % Kinobox  50 %

Icarus online

Sledovat Icarus online můžeš na Prima Plus, Starmax, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Icarus online, zda je ke stažení a zda má Icarus dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Starmax
Starmax
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Vapet
Vapet
SD kvalita | od 17. 11. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Icarus recenze a hodnocení

Ve filmu Icarus hrají Samantha Ferris, David Lewis, Bo Svenson, Katelyn Mager, Lindsay Maxwell, Monique Ganderton, Marian Koprada.

Film Icarus režíruje Dolph Lundgren.

Film Icarus má 88 minut.

Film Icarus můžete vidět na Prima Plus, Starmax, Vapet.

Film Icarus je online na Prima Plus, Starmax, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.