FB pixel TP pixel
The Idealist
The Idealist

Idealista

The Idealist
Dánsko | 2015 | Thrillery | Studená válka | 114 minut

V roce 1968 došlo poblíž dánské základny v Thule v Grónsku ke zřícení amerického bombardéru, který na palubě nesl čtyři jaderné bomby a došlo tak ke kontaminaci okolí. Následná operace měla zabránit následnému rozšíření jaderného odpadu. Teprve v 90. letech se však v souvislosti s touto kauzou ukáza...

V roce 1968 došlo poblíž dánské základny v Thule v Grónsku ke zřícení amerického bombardéru, který na palubě nesl čtyři jaderné bomby a došlo tak ke kontaminaci okolí. Následná operace měla zabránit následnému rozšíření jaderného odpadu. Teprve v 90. letech se však v souvislosti s touto kauzou ukázalo, že dánská vláda dala svolení k uložení jaderných zbraní v Grónsku i navzdory předchozí úmluvě o zákazu jaderných zbraní na svém území. Jediný novinář se odvážil rozvířit staré vody a přišel tak k nelibosti politické moci na stopu celé konspiraci.

Hrají: Peter Plaugborg, Soren Malling, Arly Jover, Thomas Bo Larsen, Henrik Birch, Nikolaj Cederholm, Jesper Hyldegaard

Režie: Christina Rosendahl

IMDb  69 % Kinobox  72 %

Idealista online

Sledovat Idealista online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Idealista online, zda je ke stažení a zda má Idealista dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 14. 11. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Idealista recenze a hodnocení

Ve filmu Idealista hrají Peter Plaugborg, Soren Malling, Arly Jover, Thomas Bo Larsen, Henrik Birch, Nikolaj Cederholm, Jesper Hyldegaard.

Film Idealista režíruje Christina Rosendahl.

Film Idealista má 114 minut.

Film Idealista můžete vidět na Edison.

Film Idealista je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.