FB pixel TP pixel
Idiot
Idiot

Idiot

Idiot
Česko | 2022 | Drama | Vztahy

Lidská dobrota a čistota ve zkaženém světě nikdy nevyjde z módy. To dokazuje více jak sto padesát let starý příběh Idiota F. M. Dostojevského, který stále láká k novým zpracováním a dokáže zasáhnout svou nadčasovostí i současné diváky. Režisérka Daniela Špinar si ve své inscenaci důvtipně hraje s pe...

Lidská dobrota a čistota ve zkaženém světě nikdy nevyjde z módy. To dokazuje více jak sto padesát let starý příběh Idiota F. M. Dostojevského, který stále láká k novým zpracováním a dokáže zasáhnout svou nadčasovostí i současné diváky. Režisérka Daniela Špinar si ve své inscenaci důvtipně hraje s pestrými divadelními kulisami, herce nechává procházet budovou Stavovského divadla, a přitom využívá možnosti, které jí přináší filmová kamera, kdy blízce a intimně nahlíží na herce i interiéry divadla. Vzniká tak nebývalá fúze divadla a filmu z produkce Národního divadla. Nastasja Filippovna nedokáže milovat, ale vy tomuto filmu propadnete.

CSFD  58 %

Idiot online

Sledovat Idiot online můžeš na DaFilms, O2TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Idiot online, zda je ke stažení a zda má Idiot dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 10. 8. 2022
Předplatné za 145 Kč
O2TV
O2TV
od 1. 9. 2022
Půjčení za 79 Kč

Idiot obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Idiot, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Idiot postavy.

Idiot recenze a hodnocení

Ve filmu Idiot hrají Patrik Děrgel, Tereza Vilišová, Igor Orozovič, Petr Vančura, David Prachař, Jindřiška Dudziaková, Alena Štréblová.

Film Idiot režíruje Daniela Špinar.

Film Idiot můžete vidět na DaFilms, O2TV.

Film Idiot je online na DaFilms, O2TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.