FB pixel TP pixel
Idle Hands
Idle Hands

Idle Hands

Idle Hands
USA | 1999 | 92 minut

. Anton, který by mohl být vyhlášen nejlínějším a nezbytečnějším Američanem, sebere rodičům pár dolarů a vydá se navštívit své stejně hloupé, líné a neužitečné kamarády Micka a Pnuba. Cestou zahlédne dívku ze sousedství, punkerku Molly, která je jeho životní láskou. U kamarádů, kteří sice pravidelně...

. Anton, který by mohl být vyhlášen nejlínějším a nezbytečnějším Američanem, sebere rodičům pár dolarů a vydá se navštívit své stejně hloupé, líné a neužitečné kamarády Micka a Pnuba. Cestou zahlédne dívku ze sousedství, punkerku Molly, která je jeho životní láskou. U kamarádů, kteří sice pravidelně dávají přednost MTV, ale tentokrát přepnou na televizní noviny, se dozví o několika vraždách, ke kterým došlo v jejich městečku. Přesto jim to zrovna příliš dobře nemyslí, uvědomí si, že za vraždy by mohl být zodpovědný Anton. Nebo lépe řečeno, jeho pravá ruka, která se rozhodla žít vlastním životem a projevily se u ní značně morbidní sklony. A tak místo aby Anton trávil den jako ty předchozí se zapálenou cigaretou, puštěnou televizí a snech o Molly, musí se pustit do boje se svou vraždící rukou, která hodlá v v zabíjení pokračovat, ať už se Antonovi líbí nebo ne.

Idle Hands obsazení

Herci: Devon Sawa, Seth Green, Jessica Alba, Vivica A. Fox, Christopher Hart, Jack Noseworthy, Katie Wright

Režie: Rodman Flender

IMDb  62 % Kinobox  63 %

Idle Hands online

Sledovat Idle Hands online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Idle Hands online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Idle Hands dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Idle Hands recenze a hodnocení

Ve filmu Idle Hands hrají Devon Sawa, Seth Green, Jessica Alba, Vivica A. Fox, Christopher Hart, Jack Noseworthy, Katie Wright.

Film Idle Hands režíruje Rodman Flender.

Film Idle Hands má 92 minut.

Film Idle Hands můžete vidět na iTunes.

Film Idle Hands je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.