FB pixel TP pixel
The Illusionist
The Illusionist

Iluzionista

The Illusionist
USA | 2006 | Romantické filmy | Kouzelníci | 110 minut

Nadaný iluzionista Eisenheim (Edward Norton) ohromuje vídeňské publikum a o jeho výjimečnosti se dozvídá také princ Leopold (Rufus Sewell). Krutý následník trůnu se rozhodne navštívit Eisenheimovo vystoupení se svou krásnou snoubenkou Sofií (Jessica Biel). Ta si brzy uvědomuje, že zná mága z dětství...

Nadaný iluzionista Eisenheim (Edward Norton) ohromuje vídeňské publikum a o jeho výjimečnosti se dozvídá také princ Leopold (Rufus Sewell). Krutý následník trůnu se rozhodne navštívit Eisenheimovo vystoupení se svou krásnou snoubenkou Sofií (Jessica Biel). Ta si brzy uvědomuje, že zná mága z dětství. Téměř zapomenutý vztah znovu ožívá a tajní milenci se rozhodnou spolu uprchnout. Následujícího dne je však Sofie nalezena mrtvá. Zdrcený Eisenheim nedbá vyšetřujícího inspektora Uhla (Paul Giamatti) a bere spravedlnost do svých rukou. Musí dokázat Leopoldovu vinu na Sofiině smrti dříve, než bude sám zničen. Nikdo netuší, že se tajemný mág teprve chystá předvést největší iluzi své kariéry...

IMDb  76 % CSFD  76 %

Iluzionista online

Sledovat Iluzionista online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, SupremeXP. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Iluzionista online, zda je ke stažení a zda má Iluzionista dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 8. 7. 2022
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 23. 10. 2021
Cena nezjištěna
SupremeXP
SupremeXP
původní znění | české titulky | od 31. 3. 2022
Půjčení (HD) za 60 Kč

Iluzionista obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Iluzionista, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Iluzionista postavy.

Iluzionista zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 747 261 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 034 diváků

Iluzionista recenze a hodnocení

Ve filmu Iluzionista hrají Edward Norton, Jessica Biel, Paul Giamatti, Rufus Sewell, Eddie Marsan, Aaron Taylor-Johnson, Eleanor Tomlinson.

Film Iluzionista režíruje Neil Burger.

Film Iluzionista má 110 minut.

Film Iluzionista vidělo v českých kinech 19 034 diváků.

Film Iluzionista můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, SupremeXP.

Film Iluzionista je online na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, SupremeXP, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.