FB pixel TP pixel
Inevitable

Inevitable

Inevitable
Španělsko | 2014 | Romantické filmy | Dramedy

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ...

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ohrožení jeho vlastní rodina a on nesmí za žádnou cenu nic pokazit. Na stopě mu jsou nájemní zabijáci i podvodníci, federální agenti hrající na obě strany i zrádci z vlastních řad, přesto se kurýr vydává na těžko splnitelnou misi, během které navíc odhalí tajemství své temné minulosti. Pokud se mu podaří splnit cíl, nejlepší specialista na hledání lidí pochopí, proč je tak obtížné najít toho, kdo je nejlepší mezi specialisty na jejich mizení.

IMDb  69 %

Inevitable online

Sledovat Inevitable online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Inevitable online, zda je ke stažení a zda má Inevitable dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Inevitable obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Inevitable, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Inevitable postavy.

Inevitable recenze a hodnocení

Ve filmu Inevitable hrají Federico Luppi, Darío Grandinetti, Mabel Rivera, Carolina Peleritti, Antonella Costa.

Film Inevitable režíruje Jorge Algora.

Film Inevitable můžete vidět na iTunes.

Film Inevitable je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.