FB pixel TP pixel
The Insider

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho

The Insider
USA | 1999 | Drama | Novináři | 157 minut

Špičkový reportér a producent populární televizní show 60 minut Lowell Bergman (Al Pacino) získá důkazy o tom, že zástupci velkých tabákových koncernů křivě přísahali před soudem. Naprosto důvěryhodným zdrojem informací ze zákulisí tabákového průmyslu je Jeffrey Wigand (Russell Crowe), který se ve z...

Špičkový reportér a producent populární televizní show 60 minut Lowell Bergman (Al Pacino) získá důkazy o tom, že zástupci velkých tabákových koncernů křivě přísahali před soudem. Naprosto důvěryhodným zdrojem informací ze zákulisí tabákového průmyslu je Jeffrey Wigand (Russell Crowe), který se ve zlém rozešel se svým zaměstnavatelem a rozhodl se říci pravdu o škodlivosti a návykovosti kouření před tv kamerami. Tabákové společnosti obviní Wiganda z porušení smlouvy o mlčenlivosti. Žaloba je jen částí psychického nátlaku, kterému Wigand s pomocí reportéra Bergmana čelí. Ve svém přesvědčení vytrvá, i když se jeho život rozpadá, přijde o majetek a manželka požádá o rozvod. Stejně těžká zkouška ale čeká i na Bergmana. Když je pořad konečně připraven, zatrhnou jeho odvysílání šéfové televizní stanice, obávající se miliardové žaloby ze strany tabákových koncernů. Bergman se postaví za svého informátora a pustí se do nerovného, zdánlivě předem ztraceného boje o právo veřejnosti znát pravdu.

Hrají: Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer, Diane Venora, Philip Baker Hall, Lindsay Crouse, Debi Mazar

Režie: Michael Mann

IMDb  79 % Kinobox  75 %

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho online

Sledovat Insider: Muž, který věděl příliš mnoho online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Insider: Muž, který věděl příliš mnoho online, zda je ke stažení a zda má Insider: Muž, který věděl příliš mnoho dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč nebo 299 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho zajímavosti

Rozpočet
90 000 000 $
Celosvětové tržby
60 289 912 $
Tržby v USA
29 089 912 $
Tržby v českých kinech
933 259 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 075 diváků

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho recenze a hodnocení

Tvůj názor na Insider: Muž, který věděl příliš mnoho?

Ve filmu Insider: Muž, který věděl příliš mnoho hrají Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer, Diane Venora, Philip Baker Hall, Lindsay Crouse, Debi Mazar.

Film Insider: Muž, který věděl příliš mnoho režíruje Michael Mann.

Film Insider: Muž, který věděl příliš mnoho má 157 minut.

Film Insider: Muž, který věděl příliš mnoho měl rozpočet 90 000 000 $.

Film Insider: Muž, který věděl příliš mnoho vidělo v českých kinech 10 075 diváků.

Film Insider: Muž, který věděl příliš mnoho můžete vidět na iTunes.

Film Insider: Muž, který věděl příliš mnoho je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.