FB pixel TP pixel
Invitation to a Gunfighter
Invitation to a Gunfighter

Invitation to a Gunfighter

Invitation to a Gunfighter
USA | 1964 | 92 minut

Nové Mexiko, 1865. Matt Weaver (George Segal) bojoval v občanské válce za Konfederaci a teď se vrací k Pecosu, aby se opět věnoval farmařině. Je ohromen, když ve svém domě najde cizí lidi - bankéř Sam Brewster (Pat Hingle) jeho usedlost prodal jako zabavený majetek. Další šok ho očekává, když se doz...

Nové Mexiko, 1865. Matt Weaver (George Segal) bojoval v občanské válce za Konfederaci a teď se vrací k Pecosu, aby se opět věnoval farmařině. Je ohromen, když ve svém domě najde cizí lidi - bankéř Sam Brewster (Pat Hingle) jeho usedlost prodal jako zabavený majetek. Další šok ho očekává, když se dozvídá, že se jeho přítelkyně Ruth (Janice Rule) už vdala. Mat v sebeobraně zabije majitele své bývalé usedlosti. Bankéř Brewster nyní tlačí na obyvatele města, aby Mata prohlásili za vraha. Na správném místě se však objeví kreolský pistolník z New Orleans Jules…

Hrají: Yul Brynner, Janice Rule, George Segal, Alfred Ryder, Clifford David, Mike Kellin, Brad Dexter

Režie: Richard Wilson

IMDb  63 %

Invitation to a Gunfighter online

Sledovat Invitation to a Gunfighter online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Invitation to a Gunfighter online, zda je ke stažení a zda má Invitation to a Gunfighter dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Invitation to a Gunfighter recenze a hodnocení

Tvůj názor na Invitation to a Gunfighter?

Ve filmu Invitation to a Gunfighter hrají Yul Brynner, Janice Rule, George Segal, Alfred Ryder, Clifford David, Mike Kellin, Brad Dexter.

Film Invitation to a Gunfighter režíruje Richard Wilson.

Film Invitation to a Gunfighter má 92 minut.

Film Invitation to a Gunfighter můžete vidět na iTunes.

Film Invitation to a Gunfighter je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.