FB pixel TP pixel
Irina Palm

Irina Palm

Irina Palm
Belgie | 2007 | Drama | Sociální problémy | 103 minut

Příběh padesátnice Maggie, která se jednoho dne nechá zaměstnat v nočním klubu londýnského Soho. V zoufalé snaze získat peníze na operaci vážně nemocného vnuka přijme práci, nad níž by se dosud při pouhé zmínce zarděla studem. Pozoruhodné šansoniérce a herečce Marianne Faithfullové je v romantické t...

Příběh padesátnice Maggie, která se jednoho dne nechá zaměstnat v nočním klubu londýnského Soho. V zoufalé snaze získat peníze na operaci vážně nemocného vnuka přijme práci, nad níž by se dosud při pouhé zmínce zarděla studem. Pozoruhodné šansoniérce a herečce Marianne Faithfullové je v romantické tragikomedii neméně skvělým protihráčem kusturicovský herec Miki Manojlović, jehož na první pohled hochštaplerský majitel klubu začne díky odzbrojující přirozenosti stárnoucí ženy znovu vnímat hluboko zasuté city. Bizarní idyla nově nabyté Maggiiny existence končí okamžikem, kdy se o nové, byť dočasné identitě dozvídají nejen pomlouvačné sousedky, ale především syn Tom. Nevtíravě osobitá režie Sama Garbarského dává prostor strhujícímu herectví, jehož působivost umocňuje skvěle vystavěná atmosféra s melancholickým hudebním doprovodem.

Hrají: Marianne Faithfull, Miki Manojlović, Kevin Bishop, Siobhan Hewlett, Dorka Gryllus, Jenny Agutter, Corey Burke

Režie: Sam Garbarski

IMDb  72 % Kinobox  73 %

Irina Palm online

Sledovat Irina Palm online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Irina Palm online, zda je ke stažení a zda má Irina Palm dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 29. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Irina Palm zajímavosti

Tržby v českých kinech
720 786 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 554 diváků

Irina Palm recenze a hodnocení

Ve filmu Irina Palm hrají Marianne Faithfull, Miki Manojlović, Kevin Bishop, Siobhan Hewlett, Dorka Gryllus, Jenny Agutter, Corey Burke.

Film Irina Palm režíruje Sam Garbarski.

Film Irina Palm má 103 minut.

Film Irina Palm vidělo v českých kinech 8 554 diváků.

Film Irina Palm můžete vidět na Vodafone TV.

Film Irina Palm je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.