FB pixel TP pixel
Iron Sky
Iron Sky

Iron Sky

Iron Sky
Finsko | 2012 | Akční filmy | Akční komedie | 93 minut

V posledních chvílích druhé světové války se tajný nacistický program vyhnul destrukci a ukryl se na odvrácené straně Měsíce. Během 70 let přísného utajení nacisté zkonstruovali gigantickou vesmírnou pevnost s masivní armádou létajících talířů. Když americký astronaut James Washington přistane se sv...

V posledních chvílích druhé světové války se tajný nacistický program vyhnul destrukci a ukryl se na odvrácené straně Měsíce. Během 70 let přísného utajení nacisté zkonstruovali gigantickou vesmírnou pevnost s masivní armádou létajících talířů. Když americký astronaut James Washington přistane se svým lunárním modulem příliš blízko tajné nacistické základně, měsíční führer se rozhodne, že zářivý moment ovládnutí Země nastal… i když o něco dříve, než bylo plánováno. Washington prohlašuje, že jeho mise je jen propagační kampaní prezidentky Spojených států, ale co jiného by člověk mohl být, když ne zvědem pro bezprostřední útok pozemskými silami? Čtvrtá říše musí reagovat!

IMDb  59 %

Iron Sky online

Sledovat Iron Sky online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Iron Sky online, zda je ke stažení a zda má Iron Sky dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 11. 2. 2021
Předplatné za 155 Kč

Iron Sky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Iron Sky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Iron Sky postavy.

Iron Sky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Iron Sky, které najdeš na našem webu.

10 filmů o nacismu a (neo)nacistech, které by měl vidět úplně každý
10 filmů o nacismu a (neo)nacistech, které by měl vidět úplně každý
27.01.2020 12:00:00 | Tipy na film

Sní náckové o kamarádském Hitlerovi? Malý člen Hitlerjugend Jojo se s Hitlerem kamarádí. Ale jen ve své hlavě. Taika Waititi připravil do kin komedii Králíček Jojo, a tak je čas se chytit tématu a zavzpomínat na další filmy o nacistech a (možná) pro nacisty. Tradičně jsme jich vybrali deset.

Iron Sky zajímavosti

Rozpočet
7 500 000 $
Tržby v českých kinech
1 252 825 Kč
Návštěvnost v českých kinech
12 039 diváků

Iron Sky recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
17.06.2012 17:27:00

Silena blbina. Filmovy svet ale obcas potrebuje silene blbiny.

 60 %
Mr. Hlad
Mr. Hlad Moviezone

Skupina nacistu během druhé světové války utekla na Měsíc a připravuje se, až se bude moci vrátit zpátky na Zemi. Ten čas nadešel. Jsou ale větší hrozbou oni, n......   Celá recenze

 60 %