FB pixel TP pixel
Ismael's Ghosts
Ismael's Ghosts

Ismaelovy přízraky

Ismael's Ghosts
Francie | 2017 | Drama | Zločin | 110 minut

Ismael je filmový režisér, který sám o sobě prohlašuje, že je vdovec. Oženil se s dvacetiletou Carlottou, která však několik let na to záhadně beze stopy zmizela. Nic nenasvědčuje tomu, že by se stala obětí zločinu. Ismaela od té doby pronásledují noční můry, které zahání alkoholem a prášky. Je si v...

Ismael je filmový režisér, který sám o sobě prohlašuje, že je vdovec. Oženil se s dvacetiletou Carlottou, která však několik let na to záhadně beze stopy zmizela. Nic nenasvědčuje tomu, že by se stala obětí zločinu. Ismaela od té doby pronásledují noční můry, které zahání alkoholem a prášky. Je si velmi blízký s Carlottiným otcem Henrim, také filmařem. Dvacet let poté, co jeho žena zmizela, potkává Ismael na večírku astrofyzičku Sylvii, s níž se po letech samoty sblíží a naváže harmonický vztah. Ale zatímco spolu tráví klidné dny v domě na pláži, osud si přichystá zlomyslnou zápletku. Náhle se totiž objeví žena, která prohlašuje, že je Ismaelovou zmizelou ženou. Začíná se odvíjet velmi turbulentní a naprosto nepředvídatelný příběh (nebo snad příběh v příběhu?), ve kterém se pro režiséra typicky prolíná thriller, milostné i špionážní drama, v němž sledujeme osudy Ismaelova bratra Ivana. Nic není jisté a neměnné.

Hrají: Mathieu Amalric, Marion Cotillard, Charlotte Gainsbourg, Louis Garrel, Alba Rohrwacher, Hippolyte Girardot, Jacques Nolot

Režie: Arnaud Desplechin

IMDb  56 % Kinobox  52 %

Ismaelovy přízraky online

Sledovat Ismaelovy přízraky online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ismaelovy přízraky online, zda je ke stažení a zda má Ismaelovy přízraky dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 6. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ismaelovy přízraky recenze a hodnocení

Ve filmu Ismaelovy přízraky hrají Mathieu Amalric, Marion Cotillard, Charlotte Gainsbourg, Louis Garrel, Alba Rohrwacher, Hippolyte Girardot, Jacques Nolot.

Film Ismaelovy přízraky režíruje Arnaud Desplechin.

Film Ismaelovy přízraky má 110 minut.

Film Ismaelovy přízraky můžete vidět na Edison.

Film Ismaelovy přízraky je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.