FB pixel TP pixel
Iveta
Iveta

Iveta

Iveta
Česko | 2023 | Drama seriály | 60 minut

Mladá Iveta se cítí ve svém rodném Trebišově jako ryba ve vodě. Ráda se baví, nepohrdne alkoholem, její komunikace s místními mladíky je svá, ale i díky tomu vždy dosáhne to, co chce. Je přesvědčena o tom, že v malém městečku se narodila a prožije tu celý svůj život. Ivetina matka je pobožná, dceři ...

Mladá Iveta se cítí ve svém rodném Trebišově jako ryba ve vodě. Ráda se baví, nepohrdne alkoholem, její komunikace s místními mladíky je svá, ale i díky tomu vždy dosáhne to, co chce. Je přesvědčena o tom, že v malém městečku se narodila a prožije tu celý svůj život. Ivetina matka je pobožná, dceři vyčítá lhostejný přístup k Bohu i k životu. Netuší, že její osud i osud dcery výrazně ovlivní vzácná návštěva jistého Bratislavana v Trebišově.

Hrají: Alžbeta Ferencová, Zuzana Mauréry, Natalia Germani, Daniel Fischer, Milan Ondrík, Diana Semanová, Peter Brajerčík, Kristína Kanátová, Jevgenij Libezňuk, Dominik György, Nikolett Dékány

IMDb  66 %

Iveta online

Sledovat Iveta online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Iveta online, zda je ke stažení a zda má Iveta dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 7. 9. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Iveta recenze a hodnocení

V seriálu Iveta hrají Alžbeta Ferencová, Zuzana Mauréry, Natalia Germani, Daniel Fischer, Milan Ondrík, Diana Semanová, Peter Brajerčík, Kristína Kanátová, Jevgenij Libezňuk, Dominik György, Nikolett Dékány.

Seriál Iveta můžete vidět na iVysílání.

Seriál Iveta je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.