FB pixel TP pixel
I, Mattoni
I, Mattoni

Já, Mattoni

I, Mattoni
Česko | 2016 | Drama seriály | Podnikání | 55 minut | 1 řad(a) | 12 epizod | Nové díly od 9. 12. 2018

Polovina devatenáctého století je obdobím revolucí. V rakouském císařství bylo zrušeno poddanství, Darwin dokončil knihu O původu druhů a v Plzni vynalezli plzeňské pivo. Česko se pomalu vyvíjí v průmyslově nejvyspělejší část monarchie. A vedle cukrovarnictví či železáren se v jeho západním křídle, ...

Polovina devatenáctého století je obdobím revolucí. V rakouském císařství bylo zrušeno poddanství, Darwin dokončil knihu O původu druhů a v Plzni vynalezli plzeňské pivo. Česko se pomalu vyvíjí v průmyslově nejvyspělejší část monarchie. A vedle cukrovarnictví či železáren se v jeho západním křídle, v Karlovarském kraji, začíná rozvíjet další, méně nápadné podnikání. Jeho strůjcem se stává Heinrich Mattoni, zdatný byznysmen, který je ochotný dosahovat svých cílů i za cenu fatálních selhání v osobním životě.

Hrají: Taťjana Medvecká, Michal Dalecký, Jan Vondráček, David Švehlík, Tatiana Vilhelmová, Martin Myšička, Jenovéfa Boková

Režie: Marek Najbrt

IMDb  61 % Kinobox  53 %

Já, Mattoni online

Sledovat Já, Mattoni online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Já, Mattoni online, zda je ke stažení a zda má Já, Mattoni dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 18. 11. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Já, Mattoni recenze a hodnocení

V seriálu Já, Mattoni hrají Taťjana Medvecká, Michal Dalecký, Jan Vondráček, David Švehlík, Tatiana Vilhelmová, Martin Myšička, Jenovéfa Boková.

Seriál Já, Mattoni můžete vidět na iVysílání.

Seriál Já, Mattoni je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.